Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
У Білій Церкві масово відбувається підкуп виборців

28.10.2012

Станом на 15:00 28 жовтня в одномандатному виборчому окрузі №90 (м. Біла Церква) виявлено і зафіксовано масовий підкуп виборців. За інформацією мешканців міста у суботу, 27 жовтня, до них надходили телефонні дзвінки із Соціального центу кандидата у народні депутати Чудновського В.О. з вимогою прибути у зазначене місце і час для отримання коштів у сумі 100-300 грн.

Зранку 28 жовтня було зафіксовано, як із території ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» виїжджала колона автобусів і машин, які розвозили людей-координаторів по різним куточкам міста. У домовлений заздалегідь час і місце підходили білоцерківці й в обмін на пред’явлення паспортних даних отримували кошти. Скупчення людей відбувалося біля магазинів, розважальних закладів, продовольчих баз, бюджетних установ, виборчих дільниць тощо.

Одним із головних центрів роздачі коштів був ресторан «Пентагон» у районі ДНС, куди вишукувалася величезна черга людей. Слідкували за процесом спеціально підібрані координатори. Після того, як на місце підкупу виборців прибули представники виборчих штабів різних кандидатів, координатори закрили двері з середини і нікого не впускали. На виклик до ресторану «Пентагону» прибули представники правоохоронних органів, у тому числі заступники начальника Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області. Через деякий час до закладу прибув загін у кількості близько 100 молодиків спортивної статури. Деякі з цих хлопців навіть зняли з себе верхній одяг, готуючись до можливої бійки, але провокацій не було. Представники правоохоронних органів склали відповідний акт, після чого приміщення ресторану було зачинено.

Як повідомив один із «гастролерів» зі Східної України, до Білої Церкви ще два місяці тому прибули 18 груп по 20 чоловік із південно-східних областей, щоб підготуватися до фальсифікації виборів у місті.

Також у виборчому окрузі №90 зафіксовані масові «каруселі». До виборчих дільниць під’їжджають автобуси з людьми і голосують за відкріпними посвідченнями.

 

 

Прес-служба кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №90 (м. Біла Церква)

Людмили Дригало

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
КОНСТИТУЦІЙНИЙ УЛЬТИМАТУМ

19.08.2019 

Господь зробив Україні два подарунка, які водночас стали її прокляттям: родючий чорнозем і позицію серединної землі, яка стала фронтиром між цивілізаціями.