Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ щодо закону, який забороняє ввезення в Україну імпортних ліків без ліцензії

25.02.2013

Народна Партія занепокоєна тим, що з 1 березня 2013 року ввезення ліків іноземного виробництва на територію України буде паралізовано у зв’язку з набуттям чинності Закону України №5038-VI «Про внесення змін до деяких законів України про ліцензування імпорту лікарських засобів та визначення терміна «активний фармацевтичний інгредієнт». Даний документ унеможливлює ввезення на територію України медичних препаратів іноземного виробництва без ліцензії. Непокоїть той факт, що до цього часу не затверджено ані уповноваженого органу, який відповідатиме за ліцензування імпортних медпрепаратів, ані відповідних ліцензійних умов.

Введення в дію зазначеного закону наражає на небезпеку українців, здоров’я та життя яких залежать від вживання медичних препаратів іноземного виробництва. Таким чином, українці, які хворіють на такі вкрай складні захворювання як онкологія, туберкульоз, гемофілія, гепатити, СНІД, ВІЛ-інфекція, кардіологічні захворювання, діабет, розлади тиску тощо та життя яких безпосередньо залежить від доступу до якісних, ефективних та безпечних ліків, будуть приречені на смерть. Найгіршим є те, що більшість імпортних ліків не мають аналогів вітчизняного виробництва.

Народна Партія переконана у неприпустимості введення в дію цього резонансного закону в такому вигляді, що становить загрозу здоров’ю та життю українських громадян, які змушені лікуватися життєво необхідними препаратами іноземного виробництва. Ми звертаємося до Прем’єр-міністра України та уряду з вимогою розробити дієвий механізм ліцензування ліків іноземного виробництва аби не допустити страждань та поступового вимирання українського народу.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019