Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни, - Володимир Литвин

25.04.2014

За словами Голови Народної Партії якщо буде винесено на референдум мовне питання, результати будуть заздалегідь передбачуваними.

Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-спікер парламенту Володимир Литвин.

"Я думаю, що якщо ми підемо на референдум і там буде мовне питання, рішення буде таке, яке приведе до посилення конфлікту. Бо можна сказати, як проголосують на заході, як проголосують у центрі, яка явка буде на сході і якою буде сумарний результат", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше в.о. президента Олександр Турчинов припустив, що в Україні референдум може відбутися одночасно з президентськими виборами.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

21.05.2018 

Українці протягом 30-х-50-х років ХХ століття вели одразу три типи війни: громадянську війну, національно-визвольну війну та брали участь у Другій світовій війні