Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни, - Володимир Литвин

25.04.2014

За словами Голови Народної Партії якщо буде винесено на референдум мовне питання, результати будуть заздалегідь передбачуваними.

Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-спікер парламенту Володимир Литвин.

"Я думаю, що якщо ми підемо на референдум і там буде мовне питання, рішення буде таке, яке приведе до посилення конфлікту. Бо можна сказати, як проголосують на заході, як проголосують у центрі, яка явка буде на сході і якою буде сумарний результат", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше в.о. президента Олександр Турчинов припустив, що в Україні референдум може відбутися одночасно з президентськими виборами.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого