Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни, - Володимир Литвин

25.04.2014

За словами Голови Народної Партії якщо буде винесено на референдум мовне питання, результати будуть заздалегідь передбачуваними.

Проведення референдуму зараз в обуреному суспільстві, фактично легалізує розкол і розповзання країни. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-спікер парламенту Володимир Литвин.

"Я думаю, що якщо ми підемо на референдум і там буде мовне питання, рішення буде таке, яке приведе до посилення конфлікту. Бо можна сказати, як проголосують на заході, як проголосують у центрі, яка явка буде на сході і якою буде сумарний результат", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше в.о. президента Олександр Турчинов припустив, що в Україні референдум може відбутися одночасно з президентськими виборами.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Как Польша борется за украинских трудовых мигрантов

13.08.2018 

Поляки поставили перед собой цель привлечь более квалифицированных работников, молодых и, желательно тех, кто в перспективе может осесть в стране.