Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "А маємо практикуючих олігархів, які ділять те, що залишилося і перезахоплюють те, що вчора ділили інші."

12.01.2017

Мав змогу переконатися наскільки відповідають реаліям переможні реляції відповідних служб щодо боротьби зі сніговою стихією. Відстань від Івано-Франківщини до Києва подолав за 11 годин. Зазначу, що дійсно люди працюють, роблять все можливе, виходячи із наших технічних можливостей. Правда, чомусь практично ніхто не відгукнувся на заклики Віце-прем’єра роздавати безкоштовно чаї та кави, оскільки це робити легко і приємно. Гадаю, що такий великий чиновник міг би придумати щось «креативніше». 
Також повинен зазначити, що найгірше поставлена робота з чищенням доріг на Київщині і власне в Києві. Хоча технічні можливості цих територій неспівставні з можливостями Івано-Франківщини, Тернопільщини. Рівненщини та Житомирщини. Утім, таку ситуацію можна пояснити тим, що в столичних реаліях найкраще займаються політичної, а не практичною роботою, бо тут зосереджене з’ясування політичних стосунків, перешіптування, «дружба» політиків один проти одного. 
Тож, щодо реальної роботи немає ні часу, ні вміння, ні відповідальності. Як казав класик: «Маємо те, що маємо». А маємо практикуючих олігархів, які ділять те, що залишилося і перезахоплюють те, що вчора ділили інші.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

21.05.2018 

Українці протягом 30-х-50-х років ХХ століття вели одразу три типи війни: громадянську війну, національно-визвольну війну та брали участь у Другій світовій війні