Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЧЕРГОВИЙ «РЕФОРМАТОРСЬКИЙ» ПРОРИВ. ЩО ЗА НИМ?

20.10.2017

Сьогодні на «годині Уряду» окремі депутати догідливо дякували від імені людей урядовцям за вражаючі реформи, які вже дають великі позитивні результати. Зокрема, за так звану медичну реформу.
Вчора її всупереч закону про регламент проштовхнули у ВР, а вранці вже отримали результати. А чому всупереч Закону про регламент? Протягом трьох днів вдалося «збити» низку найбільш одіозних позицій з цього закону. Перед остаточним його прийняттям назад повернули сотні поправок одним голосуванням, що заборонено робити. Збіглися і натиснули кнопки – за себе і відсутніх.
Зрозуміло, що «доблесна» в.о. міністра МОЗ отримала таким чином кредит довіри від ВР, а отже, всього народу.
Як вона буде «реформувати» галузь свідчать результати аудиту Рахункової палати державних закупівель ліків та медичного обладнання і т.п.:
термін від моменту оплати до поставки становить 20 місяців. Пацієнти своєчасно не отримують навіть того, на що виділені державні кошти. При цьому робиться все це непрозоро, ризики корупції залишаються;
система закупівель фактично виведена з-під контролю громадськості;
постачальники ліків та мед. препаратів вибираються в ручному режимі;
обсяги коштів на державні цільові програми МОЗ визначає самостійно, внаслідок чого поглиблюється соціальна несправедливість;
навіть наявні державні кошти протягом тривалого часу не використовуються і залишаються на рахунках різного роду організацій. Зокрема, на рахунках ПР ООН і ЮНІСЕФ залишилися кошти держбюджету ще за 2015 рік в сумі 93,6 млн.гривень;
закладами охорони здоров’я лікарські засоби для онкохворих придбавалися у 2017 році за цінами, що у 6 разів перевищували ціни на світових ринках;
3,5% лікарських засобів для лікування онкохворих дітей придбані перед закінченням терміну їх придатності, а отже, втрачені. Лише в «Охматдит» таких засобів виявилось на 9,6 млн. гривень.
Це лише окремі «деталі». На них, ті, кому належить це робити, взагалі не зважають. А після «медичної реформи» тим більше, тому що тепер вже офіційно стане повністю проблемою людей.
Для розуміння, що чекає кожного, якщо не дай Боже, виникнуть проблеми зі здоров’ям, пропоную переглянути «кошторис», який навела О.Богомолець, на обстеження і лікування, які вводить реформа від урядовців і 240 нардепів:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/bogomolec/59e7059a2afa4/ 

Володимир Литвин, Голова Народної Партії 

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер