Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: "МИ СВЯТІ, А ХТО В ЦЕ НЕ ВІРИТЬ – НАШІ ВОРОГИ"

25.02.2017

МИ СВЯТІ, А ХТО В ЦЕ НЕ ВІРИТЬ – НАШІ ВОРОГИ

Сьогоднішня робота парламенту ще раз засвідчила, що вміст ГМО у його складі значно перевищує будь-які допустимі нормативи, навіть за невисокими сучасними українськими стандартами. Реальні проблеми людей поступаються місцем надуманим питанням із псевдопатріотичним оформленням. Так, мій черговий виступ, скоріше - відчайдушний заклик, зупинити подальше руйнування систем охорони здоров’я, освіти, пенсійного забезпечення, соціального забезпечення загалом, традиційно не зацікавив більшість народних депутатів. Натомість, потужною «фронтовою» командою взялися вирішувати «більш чутливі» для людей питання: дискутувати на предмет мови доповідачів, виступаючих та оголошення бойкоту послу Німеччини. Гасла, заклики, бойкоти та патріотичне вбрання не є аналогами або замінниками гідним пенсіям, наявності та доступності ліків та заробітних плат, як би меркантильно це не звучало. Чергові бойкоти та необдумані дії таких «державних мужів» відкривають Україні виняткові можливості набуття подальшої ізоляції як держави. Достатньо лише поглянути, на який рівень «вивела» їх діяльність наші відносини із сусіднею Польщею.
Схоже, що ще трохи і Верховна Рада пересварить Україну з усім оточуючим світом. І в першу чергу з тими, хто вболіває за нас більш реально, ніж усі разом взяті «записні» патріоти – з Польщею, Німеччиною, Ізраїлем. Та й з впливовими політиками, які говорять правильні, але не завжди приємні речі. Навіть побіжний погляд на шпальта найавторитетніших видань засвідчують, що вірять нам все менше. Це м’яко кажучи.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Юрій Буздуган: головні негаразди української економіки – це проблеми промислових корпорацій

09.06.2018 

Представники вітчизняних політичних кіл вважають розвиток малого та середнього бізнесу панацеєю для економічного відродження України.