Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: "МИ СВЯТІ, А ХТО В ЦЕ НЕ ВІРИТЬ – НАШІ ВОРОГИ"

25.02.2017

МИ СВЯТІ, А ХТО В ЦЕ НЕ ВІРИТЬ – НАШІ ВОРОГИ

Сьогоднішня робота парламенту ще раз засвідчила, що вміст ГМО у його складі значно перевищує будь-які допустимі нормативи, навіть за невисокими сучасними українськими стандартами. Реальні проблеми людей поступаються місцем надуманим питанням із псевдопатріотичним оформленням. Так, мій черговий виступ, скоріше - відчайдушний заклик, зупинити подальше руйнування систем охорони здоров’я, освіти, пенсійного забезпечення, соціального забезпечення загалом, традиційно не зацікавив більшість народних депутатів. Натомість, потужною «фронтовою» командою взялися вирішувати «більш чутливі» для людей питання: дискутувати на предмет мови доповідачів, виступаючих та оголошення бойкоту послу Німеччини. Гасла, заклики, бойкоти та патріотичне вбрання не є аналогами або замінниками гідним пенсіям, наявності та доступності ліків та заробітних плат, як би меркантильно це не звучало. Чергові бойкоти та необдумані дії таких «державних мужів» відкривають Україні виняткові можливості набуття подальшої ізоляції як держави. Достатньо лише поглянути, на який рівень «вивела» їх діяльність наші відносини із сусіднею Польщею.
Схоже, що ще трохи і Верховна Рада пересварить Україну з усім оточуючим світом. І в першу чергу з тими, хто вболіває за нас більш реально, ніж усі разом взяті «записні» патріоти – з Польщею, Німеччиною, Ізраїлем. Та й з впливовими політиками, які говорять правильні, але не завжди приємні речі. Навіть побіжний погляд на шпальта найавторитетніших видань засвідчують, що вірять нам все менше. Це м’яко кажучи.

Топ - новина
Голова Народної Партії Володимир Литвин заявив про свій вихід з депутатської групи «Воля Народу»

20.10.2017

Я попередив членів групи, що в разі голосування ними за так звану пенсійну реформу, я буду змушений покинути колектив, що мною і було зроблено.

Публікації
Пётр Щедровицкий: Революция уже произошла, мы просто этого не видим

12.01.2018 

Если в бюджете домохозяйства или в проекте затраты на энергию превышают 10%, скорее всего, проект не будет реализован, а домохозяйство будет испытывать большие трудности.