Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за березень 2017 року

03.04.2017

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за березень 2017 року

Виборчий округ №65

Опрацював 197 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 144 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 6 депутатських запитів. У складі групи народних депутатів є автором двох законопроектів. Брав участь у підготовці та проведенні виїзного засідання Комітету з питань науки і освіти у Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Опрацював низку пропозицій до другого читання проекту Закону України «Про освіту».

Займався питаннями недопущення закриття окремих шкіл, інтернатів, будинків постійного проживання самотніх громадян, організації обстежень та лікувань жителів округу за бюджетні кошти (всього 38 людей), тощо.

За зверненнями виборців домігся для них матеріальної допомоги через обласний та районні бюджети (70 тис.грн.), безпосередньо надав матеріальну допомогу на 15 тис. гривень. Жительці села Осівка передав ходунки.

Шість днів працював на виборчому окрузі. На зустрічах з громадами сіл узгоджував перелік об’єктів для фінансування з державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Передав Свято-Хрестовоздвиженській церкві у селі Кропивня для обігріву металеву піч.

Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 79 жителів округу.

Топ - новина
Голова Народної Партії Володимир Литвин заявив про свій вихід з депутатської групи «Воля Народу»

20.10.2017

Я попередив членів групи, що в разі голосування ними за так звану пенсійну реформу, я буду змушений покинути колектив, що мною і було зроблено.

Публікації
Пётр Щедровицкий: Революция уже произошла, мы просто этого не видим

12.01.2018 

Если в бюджете домохозяйства или в проекте затраты на энергию превышают 10%, скорее всего, проект не будет реализован, а домохозяйство будет испытывать большие трудности.