Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за березень 2017 року

03.04.2017

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за березень 2017 року

Виборчий округ №65

Опрацював 197 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 144 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 6 депутатських запитів. У складі групи народних депутатів є автором двох законопроектів. Брав участь у підготовці та проведенні виїзного засідання Комітету з питань науки і освіти у Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Опрацював низку пропозицій до другого читання проекту Закону України «Про освіту».

Займався питаннями недопущення закриття окремих шкіл, інтернатів, будинків постійного проживання самотніх громадян, організації обстежень та лікувань жителів округу за бюджетні кошти (всього 38 людей), тощо.

За зверненнями виборців домігся для них матеріальної допомоги через обласний та районні бюджети (70 тис.грн.), безпосередньо надав матеріальну допомогу на 15 тис. гривень. Жительці села Осівка передав ходунки.

Шість днів працював на виборчому окрузі. На зустрічах з громадами сіл узгоджував перелік об’єктів для фінансування з державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Передав Свято-Хрестовоздвиженській церкві у селі Кропивня для обігріву металеву піч.

Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 79 жителів округу.

Топ - новина
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: "МИ СВЯТІ, А ХТО В ЦЕ НЕ ВІРИТЬ – НАШІ ВОРОГИ"

25.02.2017

Сьогоднішня робота парламенту ще раз засвідчила, що вміст ГМО у його складі значно перевищує будь-які допустимі нормативи, навіть за невисокими сучасними українськими стандартами.

Публікації
Покоління останнього вагону

21.05.2017 

Ми застали розпад Радянського Союзу, але на той момент ми були школярами, і відповідно ми не змогли прийняти участі у первинному накопиченні капіталу жорстких 90-х.