Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна і певним чином неординарна."

12.06.2017

Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна і певним чином неординарна. Проте, на фоні катастрофічних показників організації життя, той награний пафос, в який його «загортає» влада, - видається штучним і відверто цинічним. Воно й зрозуміло: пишатися більше немає чим. 
Особливо гармонічно вписалися в ландшафт сільської місцевості білборди з написами «Безвіз». Це як заклик до селян: На старт! Час подорожувати! Щось на кшталт відкриття елітного фітнес-центру у селі. Уявіть радість та емоційну піднесенність селян від такої «історичної» події. Прошу вибачення, якщо подібні евфемізми зачіпають чиїсь почуття. 
 Безвізове перетинання кордону – це, без сумніву, дуже зручно. Але коли влада почне дбати й про створення умов для зростання фінансової спроможності українців. Інакше, короткочасне туристичне перебування за кордоном тих, хто туди дістанеться, може трансформуватися для багатьох у довготривалий процес самореалізації на чужій землі, що, в свою чергу, може стати приводом для застосування механізму призупинення безвізового режиму.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Об'єднання в процесі перезаснування

17.07.2018 

Ми домовилися про те, що в основі Суспільного Договору будуть лежати принципи, а не цінності.