Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна і певним чином неординарна."

12.06.2017

Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна і певним чином неординарна. Проте, на фоні катастрофічних показників організації життя, той награний пафос, в який його «загортає» влада, - видається штучним і відверто цинічним. Воно й зрозуміло: пишатися більше немає чим. 
Особливо гармонічно вписалися в ландшафт сільської місцевості білборди з написами «Безвіз». Це як заклик до селян: На старт! Час подорожувати! Щось на кшталт відкриття елітного фітнес-центру у селі. Уявіть радість та емоційну піднесенність селян від такої «історичної» події. Прошу вибачення, якщо подібні евфемізми зачіпають чиїсь почуття. 
 Безвізове перетинання кордону – це, без сумніву, дуже зручно. Але коли влада почне дбати й про створення умов для зростання фінансової спроможності українців. Інакше, короткочасне туристичне перебування за кордоном тих, хто туди дістанеться, може трансформуватися для багатьох у довготривалий процес самореалізації на чужій землі, що, в свою чергу, може стати приводом для застосування механізму призупинення безвізового режиму.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
БОРОТЬБА ЗА ПОЗИТИВ

16.03.2018 

Хочете знати, де справжній позитив? Шукайте його там, де не нудно, де драйв, де енергія, де сексуальність, де краса, де добро. Робіть цікаві речі, женінь геть нудних людей, не вірте тим, хто нудить