Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за липень 2017 року

31.07.2017

Виборчий округ №65


Отримав та опрацював 185 звернень громадян, в органи влади направив 167 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 4 депутатських запити та два законопроекти (в складі групи народних депутатів).
На звернення виборців надавав 10 тис.грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети – 26 тис.грн. 25 заявникам допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікування. Зокрема, у проведенні термінової кардіологічної операції з заміни серцевого клапана в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова АМН України. 
Сприяв включенню Новоград-Волинського колегіуму до 100 загальноосвітніх навчальних закладів України, які реалізовуватимуть інтегрований підхід в початковій школі у 2017/2018 навчальному році.
Дев’ять днів працював безпосередньо на окрузі (провів 19 зустрічей, прийняв 49 людей).
Серед них – зустрічі з жителями мікрорайону «Дружба», на яких було розглянуто питання ремонту будинків по вул. Дружба №127, № 129, №131, які збудовані у 1930 роках і потребують капітальної реконструкції. Виділено 581 тис.грн. 
На зустрічі з педагогічним колективом Новоград-Волинської ЗОШ 1-3 ступенів №6, а також із жителями мікрорайону, окрім загальних питань, визначилися із придбанням (150 тис. грн.) та встановленням спортивного майданчика.
Відвідав дошкільний навчальний заклад №15 у м. Новоград-Волинський, ознайомився з об’ємом проведення ремонтних робіт (виділено 250 тис. грн.).
На мікрорайоні «Кар’єр» на зустрічі з жителями розглянуто питання проведення капітального ремонту харчоблоку в дитсадку №9, на що виділено 200 тис.грн., придбання та встановлення спортивного майданчика - 150 тис.грн., проведення каналізації, забезпечення питною водою тощо.
Школі мистецтв передав фортепіано (150 тис.грн.) та ноутбук. Інформував колектив про виділення коштів на продовження ремонту приміщення (50 тис.грн.).
Ознайомився з переліком ремонтних робіт Острожецького дошкільного навчального закладу, на що виділено 100 тис. грн.
В Першотравенській ЗОШ 1-3 ступенів, зустрівся з представниками громади та учнями-спортсменами. Було обговорено питання ремонту спортивного залу школи (виділено 230 тис. грн.) та необхідності ремонту даху багатоквартирного будинку.
З керівниками сільрад, ОТГ та районів округу узгодили організацію робіт на об’єктах, на які передбачено кошти (за моїм сприянням) з державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій округу (10 млн. 283 тис.грн.).
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 107 жителів округу.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Об'єднання в процесі перезаснування

17.07.2018 

Ми домовилися про те, що в основі Суспільного Договору будуть лежати принципи, а не цінності.