Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
"Відкриття чергової сесії – чергове потрясіння повітря", - Володимир Литвин

06.09.2017

Всякий, стоящий у государственной власти,
Обязан избегать войны точно так же, как
Капитан корабля избегает кораблекрушения.

Мопассан Г.

Відкриття чергової сесії – чергове потрясіння повітря: традиційний екскурс в історію з акцентом на одвічного ворога – зовнішнього і внутрішнього, заклики продовжувати одвічну боротьбу з ним без кінця або до кінця. Усе це рівнозначно відсутності нормального розвитку країни. І жодним словом, коли закінчиться ця боротьба, жодним словом про пріоритетність звичайного, такого бажаного кожному нормального людського життя. Того, що бодай вдихне життя у вистражданий український організм, дасть хоча б примарну надію на краще.
Хоча, можливо, таку надію вбачають у якихось химерних реформах. Їх кількість вже така велика, що й самі реформатори час від часу втрачають лік, намагаючись переконати людей у тому, що таке глибоке, тривале падіння та зубожіння і є реформи з яскравими європейськими ознаками. За солодкими словами все у нас добре, тільки люди в нас не такі – неправильні – і їдять багато, і надто сильно переймаються не тим, чим варто, не розуміючи, яке гідне життя їм організовує влада. Не рівня народ цій владі. Вона, судячи з усього, заслуговує на кращий народ. Та й сам народ, схоже, не проти цього.

Топ - новина
Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна

12.06.2017

Особливо гармонічно вписалися в ландшафт сільської місцевості білборди з написами «Безвіз». Це як заклик до селян: На старт! Час подорожувати!

Публікації
"Основание. Наши цели и наши задачи"

04.09.2017 

Свобода, достоинство, достаток — вот три цели буржуазно-демократической революции в Украине, которую мы должны закончить спустя сто лет.