Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
"Відкриття чергової сесії – чергове потрясіння повітря", - Володимир Литвин

06.09.2017

Всякий, стоящий у государственной власти,
Обязан избегать войны точно так же, как
Капитан корабля избегает кораблекрушения.

Мопассан Г.

Відкриття чергової сесії – чергове потрясіння повітря: традиційний екскурс в історію з акцентом на одвічного ворога – зовнішнього і внутрішнього, заклики продовжувати одвічну боротьбу з ним без кінця або до кінця. Усе це рівнозначно відсутності нормального розвитку країни. І жодним словом, коли закінчиться ця боротьба, жодним словом про пріоритетність звичайного, такого бажаного кожному нормального людського життя. Того, що бодай вдихне життя у вистражданий український організм, дасть хоча б примарну надію на краще.
Хоча, можливо, таку надію вбачають у якихось химерних реформах. Їх кількість вже така велика, що й самі реформатори час від часу втрачають лік, намагаючись переконати людей у тому, що таке глибоке, тривале падіння та зубожіння і є реформи з яскравими європейськими ознаками. За солодкими словами все у нас добре, тільки люди в нас не такі – неправильні – і їдять багато, і надто сильно переймаються не тим, чим варто, не розуміючи, яке гідне життя їм організовує влада. Не рівня народ цій владі. Вона, судячи з усього, заслуговує на кращий народ. Та й сам народ, схоже, не проти цього.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
БОРОТЬБА ЗА ПОЗИТИВ

16.03.2018 

Хочете знати, де справжній позитив? Шукайте його там, де не нудно, де драйв, де енергія, де сексуальність, де краса, де добро. Робіть цікаві речі, женінь геть нудних людей, не вірте тим, хто нудить