Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Вважаєте демократія – це вибори?

09.11.2018


А коли за пів року до виборів відомо кого виводять у другий тур, це демократія чи може вибори?
А може під час виборів взагалі ніколи нічого важливого не вирішувалось?
Зверніть увагу, ніхто і ніколи не виносив і не міг винести на обговорення дійсно суспільно важливі питання: яким і коли бути наступному технологічному устрою, швидкість розповсюдження Інтернету, формату соціальних мереж, появі біткойну чи блокчейнджу…
До речі, Аристотель вважав демократію збоченою формою правління, а Платон характеризував її як місток між олігархією і тиранією.
Правдивою формою правління (яка реалізується за ради спільного блага) Аристотель вважав – ПОЛІТІЮ. Римляни переклали цей термін як Республіка (спільна справа). В п’ятнадцятому столітті Римлян наслідували і поляки з литовцями утворивши Rzecz Pospolita (rzecz – річ, pospolita - спільна).
І тільки ми, чекаємо виборів, щоб віддати право комусь за нас щось вирішити.
Це збочене розуміння демократії і виборів!

Олексій Якименко

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".