Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Що відбувається зі світом?

14.09.2018

Що відбувається зі світом?
Ми перебуваємо в процесі переходу до нової фази цивілізаційного розвитку (це навіть не перехід, а фактично Big Rip – Великий Розрив).
Мартін Хайдеггер визначив цей Перехід як Інший Початок, або Подія (Der Andere Anfang, Ereignis). І немає мосту звідси на той бік: «There is no bridge from here to the other beginning».
Перехід в майбутнє - це стрибок через Безодню… І без онтологічної тріади Поет – Філософ - Політик (як, наприклад, Гомер – Арістотель – Олександр Македонський) ми не справимось.
Що коїться в Україні?
Ми зайшли в глухий кут!
І тому чітко усвідомлюємо, що усі ідеї і поняття парадигми Модерну (суспільний договір, ліберальний індивідуум, антропоцентризм, свобода, рівність, національна держава, нація, конституція, легітимна влада, вибори, історія, прогрес) – це штучні ідеальні (мисленнєві) конструкції, які вже давно працюють не на суспільне Благо, а на деградацію і руйнування Людини, Суспільства і Планети.
Ми зрозуміли, що глобальні проблеми потребують глобальних рішень. Вони не розв'язуються на рівні національної держави, чи політичної нації. 
Ми НЕ можемо де-глобалізувати демографічні, енергетичні, економічні, екологічні, інформаційні, технологічні проблеми. Значить, потрібно глобалізувати національну політику. 
Про поточний момент в нашій Ойкуме́на.
Нас знищують і розпорошують по світу!
Мінус 20 мільйонів за 25 років. 
Знищують як націю в якій відбувається пошук нових смислів і відносин. 
Ми творимо нове, а тому розуміємо, що Новий Суспільний Договір і нова Конституція – це такі ж штучні конструкції як і вибори під які вони створюються.

Олексій Якименко

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер