Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
СЛУГИ І ПАНИ

31.01.2019

Ярмарка лицемірства сягнула апогею. Маю на увазі висунення кандидатів на слуг народу. Навіть побіжний погляд на декларації претендентів на президентство (це не враховуючи того основного, що вони приховали) свідчить: слуги живуть неспівставно, на порядки краще панів. Питання: хто кому збирається служити?

А пишні і велелюдні акції з висування на президентство. За які кошти? Це ж десятки мільйонів! Звісно, не за свої, зароблені «непосильною» працею, не за партійні. Звідки їм взятися. Вони «витягнуті» з держбюджету, тобто з кишень людей. Про адмінресурс вже й говорити не варто. Як і про масовану рекламу, нагадаю, одна секунда якої вже доходить до 6 тис. гривень!

Перефразовуючи класика, скажу: вузьке, але багате коло слуг народу, страшенно далеко воно від народу. Утім, вони від самого початку до нього і не наближалися. І не збираються йому хоча б якось служити.

Терпіть і далі пани – народ.
Тим більше. що війна і треба мовчати…
І тим більше, що незгоди пережили і краще життя не підході

Володимир Литвин, Голова Народної Партії
Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...