Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
СЛУГИ І ПАНИ

31.01.2019

Ярмарка лицемірства сягнула апогею. Маю на увазі висунення кандидатів на слуг народу. Навіть побіжний погляд на декларації претендентів на президентство (це не враховуючи того основного, що вони приховали) свідчить: слуги живуть неспівставно, на порядки краще панів. Питання: хто кому збирається служити?

А пишні і велелюдні акції з висування на президентство. За які кошти? Це ж десятки мільйонів! Звісно, не за свої, зароблені «непосильною» працею, не за партійні. Звідки їм взятися. Вони «витягнуті» з держбюджету, тобто з кишень людей. Про адмінресурс вже й говорити не варто. Як і про масовану рекламу, нагадаю, одна секунда якої вже доходить до 6 тис. гривень!

Перефразовуючи класика, скажу: вузьке, але багате коло слуг народу, страшенно далеко воно від народу. Утім, вони від самого початку до нього і не наближалися. І не збираються йому хоча б якось служити.

Терпіть і далі пани – народ.
Тим більше. що війна і треба мовчати…
І тим більше, що незгоди пережили і краще життя не підході

Володимир Литвин, Голова Народної Партії
Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Що буде, коли "здохне Путін", прилетять інопланетяни і виграє "Слуга народу". Розмова з політичним психологом

26.06.2019 

Яким може бути зворотній бік децентралізації? Чим відрізняються українці і росіяни?