Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019

У міжвиборчий період, окремими групами і фахівцями з різних галузей, робились спроби «вкинути» у наш повсякденний дискурс питання про ГОЛОВНЕ і ВАЖЛИВЕ, але телевізор переміг і платівка зі старою піснею продовжує відігравати звичну мелодію.
Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись долбоящик, але, на сьогодні, він і гречка успішно роблять свою справу.
У запропонованій передачі СКЛАДНИЙ дискурс про ВАЖЛИВЕ. Тому, якщо ви не бажаєте розуміти існуючу ситуацію і шукати шляхи її вирішення – пульт вам в руки (а гречка вже на підході).
Якщо розумієте що все складно, а тим більше хочете дізнатись про що говорять на засіданнях напівзакритих дискусійних клубів, - запрошую до перегляду і дискусії за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14846&fbclid=IwAR2fAnUvlWSWRZrz2Rh7pwTcdMqFb1DcqZZeUrxnd_0-ZsBa7RCdxZ8SlrE

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...