Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

25.02.2019

У міжвиборчий період, окремими групами і фахівцями з різних галузей, робились спроби «вкинути» у наш повсякденний дискурс питання про ГОЛОВНЕ і ВАЖЛИВЕ, але телевізор переміг і платівка зі старою піснею продовжує відігравати звичну мелодію.
Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись долбоящик, але, на сьогодні, він і гречка успішно роблять свою справу.
У запропонованій передачі СКЛАДНИЙ дискурс про ВАЖЛИВЕ. Тому, якщо ви не бажаєте розуміти існуючу ситуацію і шукати шляхи її вирішення – пульт вам в руки (а гречка вже на підході).
Якщо розумієте що все складно, а тим більше хочете дізнатись про що говорять на засіданнях напівзакритих дискусійних клубів, - запрошую до перегляду і дискусії за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14846&fbclid=IwAR2fAnUvlWSWRZrz2Rh7pwTcdMqFb1DcqZZeUrxnd_0-ZsBa7RCdxZ8SlrE

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Дванадцять найкращих вистав

09.07.2019 

Оприлюднено шорт-лист з 12 фіналістів Другого всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА.