Людмила Дригало: „Після пожежі на моїй фабриці погрози не припинилися”
28.08.2012
Про це сказала депутат Білоцерківської міської ради, голова Київської регіональної організації Народної Партії, кандидат у народні депутати України від Народної Партії в одномандатному виборчому окрузі №90 (м.Біла Церква, Київська область) Людмила Дригало в ході онлайн-конференції, що відбулася 28 серпня 2012 року в інформаційній агенції „РБК-Україна”.

Зусиллями Миколи Рудченка розпочато відбудову школи
28.08.2012
У селі Нові Вороб’ї Малинського району триває будівництво школи. Офіційно – це відбудова, та не офіційно це справжнє будівництво, оскільки від приміщення залишився лише фундамент. Такий наслідок удару блискавки та пожежі. Лихо трапилося рік тому.
Чи можна змусити бджолу відмовитися від меду?
28.08.2012
Те, що корупція стала чи не найбільшою загрозою національної безпеки України – давно очевидно. Однак гучні державні кампанії, що йдуть під гаслом «Лови злодія», на ділі виливаються у широке використання чиновниками своїх посад не для служіння народу, а для задоволення власних потреб та отримання вигоди. Тим часом у рейтингу країн за рівнем корумпованості Україна опускається на один щабель з Камеруном, Кенією та Зімбабве.

Вчитель без роботи
28.08.2012
Як зустріне він цьогорічний День знань?
Для Лесі Брошко, вчителя із Нових Нетечинець, що у Віньковецькому районі Хмельницької області, нинішній першовересень буде несвятковим і зовсім несхожим на ті, які вона зустрічала двадцять років поспіль. Дзвоник у цій сільській школі цього року не продзвенить, діти не сядуть за парти, і вчителі не зайдуть в класи. Надії на те, що коли-небудь ця школа відродиться, поки залишаються марними. А вчителька, як і десятки її колег з інших шкіл, змушена шукати нову роботу.
На Хмельниччині ведеться боротьба з інвесторами
28.08.2012
До неї долучилися мешканці села Киселі Старокостянтинівського району Хмельницької області, які вирішили заснувати власне фермерське господарство.
Скандали із земельними паями час від часу спалахують то в одному, то в іншому селі. І, як не прикро, це стало своєрідною ознакою нинішньої ситуації: селяни починають розуміти, що саме вони є власниками землі і, за законом, мали б нею розпоряджатись. Але тут виявляється, що око на чуже добро вже встигли покласти інвестори і відпускати його зі своїх рук не мають ані найменшого бажання.

Людмила Дригало: «Соціальна захищеність громадян – основа розвитку демократичної держави»
27.08.2012
Цього року український народ відзначає 21-у річницю найвизначнішого державного свята – Дня незалежності України. Ми подорослішали ще на рік. Переконалися: за весь цей час добре навчилися хіба що виживати, але погано розуміємося на тому, як жити по-справжньому. Наші сподівання часів становлення молодої держави – досягти всього й одразу – достатку, соціальної забезпеченості, європейських стандартів життя – все ще залишаються мріями.

Василь Черній: «Після 20 років незалежності, ще й досі залишається гострим і актуальним питання земельної реформи»
27.08.2012
Ключовим питанням розвитку аграрної сфери в Україні за роки незалежності стала необхідність адаптації сільського господарства, законодавства у цій сфері до нових умов виробництва.
Зазначений процес об’єктивно супроводжувався змінами. І змінами не завжди на краще. Розповідати, що на селі підвищилися соціальні стандарти – значить брехати самому собі.
Українське село, яке у радянські часи перебувало в єдиній системі народногосподарського комплексу, опинилося сам-на-сам з усіма проблемами перехідного періоду.

Олександр Кириченко: «Коли у нації є ідеологічне підґрунтя, тоді вона дійсно є незалежною»
27.08.2012
З перших днів незалежності України в нашій державі постійно відбуваються всілякі зміни. На мою думку, головне, що відбулося за ці роки в усіх сферах життя – це перехід всіх галузей на комерційну основу. Платна освіта, медицина. Немає належного державного фінансування наукової сфери. Культура взагалі пасе задніх. До всього цього більшість людей, начебто, звикли або просто змирилися. Але так не повинно бути: слід повернутися до того, щоб усі гуманітарні напрямки розвитку держави були доступними, давали людям рівні права і можливості.

Незалежність крізь призму культури
27.08.2012
Відомо, що крізь призму культурних цінностей і того, як вони зберігаються і пропагуються, оцінюється сучасне становище і перспективи країни. Крім того, не слід забувати про те, що туристична галузь України щорічно збільшує свій вклад в дохідну частину бюджету країни. Напередодні Дня Незалежності разом з головою Львівської обласної організації Народної Партії Богданом Іщуком ми простежили тенденції розвитку культурної сфери.
В Івано-Франківську відбувся парад вишиванок
27.08.2012
В Івано-Франківську відзначили головне свято країни — День Незалежності. Уже традиційно 24 серпня вулицями міста пройшов парад вишиванок. Це – неймовірна акція, що не має аналогів. Щирість, з якою люди беруть участь у цьому святі, створює прекрасну атмосферу натхнення і наповнює радістю причетності до даного дійства.
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»
02.10.2019
Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України
Публікації
Правда, яку не кажуть людям
02.11.2019
Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".