Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
До чого ведуть нас мовні дискусії?

16.07.2012 

Століттями поневолювачі української землі намагалися проводити системну та виважену боротьба з найціннішим для українського народу – з мовою. Щоби діти забули мову батьків, стали людьми без роду та племені, яким байдуже, якою мовою говорити. Всім відомо, проте не всі усвідомлюють того, що побудова суверенної держави завжди починається з виховання національної гідності, любові до народних святинь, серед яких почесне місце займає мова.

Костянтин Боровик: «Наші ліси, поля і луки – для нашого народу, а не для обраних»

16.07.2012 

У нашій державі на законодавчому рівні визначено мисливську галузь як одну із галузей народногосподарського комплексу, зі своєю інфраструктурою, проблемами і здобутками. Прагнення окремих осіб отримати у приватне користування мисливсько-рибальські господарства на перший погляд цьому не суперечить, от тільки все частіше, на жаль, трапляються випадки, коли порибалити чи просто відпочити біля ставка стає проблематичним – нових господарів угідь наші з вами плани не цікавлять. Cаме тому чимало тих, хто, захоплюючись мисливством, звик спілкуватись з природою, побоюється втратити цю можливість.

І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь …

16.07.2012 

Мовне питання не повинно розколювати країну. Кожен громадянин нашої держави повинен почуватися як вдома, вільно вословлюючи свої думки рідною мовою. Для цього слід створити всі умови для розвитку кожної мови національних меншин, які проживають на території України. В той час пріоритетом має стати підтримка і розвиток державної мови, яка має залишитися єдиною. Слід акцентувати увагу не на популістських законопроектах, а на реальній роботі, яка сприятиме розвитку мови.

Вінниччина проти «мовного» закону

13.07.2012 

«Ганьба для Українського народу!», «В Україні більше проблем немає?» – саме так коментує населення Вінниччини «мовний» закон. Обурює людей, що заради своїх інтересів народні обранці зіштовхують людей та ще й за наші податки. Спочатку лише під час виборчих перегонів розколювали державу, а тепер хочуть це офіційно затвердити!

Мовне питання не „на часі”

13.07.2012 

З прийняттям мовного закону в українському суспільстві гостро постало питання: бути чи не бути не лише українській мові, але й культурі загалом. Мова – це не стала субстанція. Вона як живе дерево, що росте, квітне, приносить плоди, змінюється, дістаючи поживні речовини з кореня. І якщо наші сучасники уникатимуть спілкуватися українською мовою, то їхні нащадки навряд чи згадають, якою була мова на їхній рідній землі.

На Полтавщині вважають: державною мовою має бути українська

13.07.2012 

Хвиля протестів проти резонансного, та, навіть скандального, «мовного» законопроекту прокотилася всією Україною. Були як поодинокі заяви, так і людні мітинги, на яких ішлося про загрозу державності України. Загалом же, чи не вся Україна таким чином стала на захист «єдиної державної української мови як невід’ємної частини суверенітету Української Держави та своїх, гарантованих Конституцією, прав і свобод».

ЗАЯВА конференції Закарпатської обласної організації Народної Партії. Закарпатські народники підтримують позицію Голови Верховної Ради України, лідера Народної Партії Литвина В.М. щодо засад державної мовної політики

13.07.2012 

Як відомо, на засіданні 3 липня 2012 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні Закон «Про засади державної мовної політики», який по суті, в обхід Конституції України надає російській мові всі права другої державної. Цей Закон було прийнято за відсутності на засіданні Голови Верховної Ради Литвина В.М., з порушенням парламентського регламенту і без жодних попередніх обговорень та внесення поправок, що передбачено під час розгляду законопроектів у другому читанні.

Велике починається з малого

13.07.2012 

Робота народниці Людмили Дригало як депутата Білоцерківської міської ради – не лише участь у засіданнях та голосування за ті, чи інші рішення сесій. Вона також приймає звернення від жителів міста, оперативно на них реагує, залучає бюджетні та власні благодійні кошти задля покращення життя місцевої громади, організовує мешканців на суботники і робить ще багато добрих справ, аби виправдати довіру виборців.

Інформаційний бюлетень Народної Партії № 164 (9.07 – 13.07.2012)

13.07.2012 

1. Щодо мовних баталій. 2. Про компенсації селянам у разі втрати врожаю. 3. Щодо боротьби із фактами дискримінації осіб літнього й похилого віку. 4. Про напрямки реформування галузі сільського господарства.

Помочь там, где власть опустила руки

12.07.2012 

У нашего народа есть добрая пословица, гласящая, что «одна голова – хорошо, а две – лучше». Пришедшая из глубины веков мудрость актуальна и сегодня, особенно когда речь идет о сотрудничестве людей, решивших сообща заниматься важным и полезным делом. А что может быть важнее, чем здоровье наших детей?

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".