Погибают лучшие
24.06.2014
23 июня, в поселке Кривое Озеро Николаевской области попрощались с еще одним украинским военнослужащим Николаем Люшенко, погибшем во время проведения антитеррористической операции на востоке Украины. 19 июня в Луганске трагически погиб десантник 25-й отдельной Днепропетровской воздушно-десантной бригады Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины, прапорщик Николай Люшенко. Украинский солдат родился в 1986 году в семье колхозников. После окончания 9 классов Кривоозерской школы №2 и Первомайского политехнического колледжа был призван в ряды Вооруженных Сил Украины, где и остался служить контрактником.

Владимир Литвин убежден, что депутаты не хотят досрочных выборов парламента
24.06.2014
Подавляющее большинство депутатов только декларируют намерение о готовности к досрочным выборам в Раду.
Об этом заявил Сегодня.ua Владимир Литвин, Председатель Народной Партии, идейный вдохновитель депутатской группы "За суверенную европейскую Украину" и один из ключевых лиц парламентской революции после расстрела Майдана.
На благо громади
24.06.2014
Одним із понад 40-ка питань, які розглядалися на засіданні 50-ї сесії Тернопільської обласної ради 17 червня ц. р - було « Про підсумки щорічного обласного конкурсу «Належний пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку за 2013 рік.»
У категорії « міста і селища» друге місце після м. Теребовлі виборола Вишнівецька селищна рада, де вже чимало років посаду голови мальовничого містечка на лівому березі р. Горинь обіймає незмінний прихильник «народників» Ростислав Баюрський.

Громада Білої Церкви висунула останнє попередження міській владі
23.06.2014
До початку сесійного засідання перед входом до Білоцерківської міської ради у четвер, 19 червня, можна було побачити велику кількість мешканців міста, які зібрались тут із плакатами: «Комунальна власність належить громаді міста», «Ні концесії Тепломережі», «Руки геть від річки Рось», «Народу чисту воду», «Гроші зі свята збережуть хлопцям життя», «Нам не потрібні салюти, нам потрібні бронежилети» та ін.

Схилити голову
23.06.2014
22 червня нинішнього року, як і більше сімдесяти років до цього, до пам’ятника, що під Новорахангельськом Кіровоградської області, прийшли нащадки переможців. Кілька років тому в урочищі «Полковниче», що неподалік села Торговиця, відбувся мітинг-реквієм з приводу перепоховання останків 115 воїнів 91, 92, 93, 94, 95, 97 прикордонних загонів Західного прикордонного округу та вшанування загиблих воїнів 6 і 12 армій в «Зеленій брамі».
До відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
23.06.2014
Дати початку і кінця Великої Вітчизняної і 2-ої світової війни ще довгі роки будуть турбувати покоління та народи. В історії людства не було більш кровопролитної війни. Загинуло більше 50 мільйонів людей і величезна кількість матеріальної і духовної культури народів Європи. Цей жахливий механізм руйнації створили держави, які були взірцями демократії, науково-технічного прогресу і найвищої світової культури.

ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ
20.06.2014
Перспективи використання ресурсного потенціалу Західного Полісся обговорили учасники круглого столу, який відбувся в Рівному з ініціативи Поліського центру агроекології та природокористування.
- Рівненщина – це дотаційна область, однак вона має величезний ресурсний потенціал, у сучасних соціально-економічних умовах вкрай важливо знайти раціональні шляхи його використання для розвитку краю, - наголосив керівник Поліського центру, доктор економічних наук Микола Шершун.
У роботі круглого столу взяли участь науковці, провідні фахівці Інститут агроекології та природокористування НААН, зацікавлені у зростанні ресурсного потенціалу Рівненського Полісся та розвитку місцевих відновлювальних джерел енергії.

Ліси – душа Черкащини, її скарб і здоров’я
20.06.2014
Черкащина найдивовижніший край в Україні. Бог їй дарував неповторну різноманітність – поля і ліси, гори і долини, ріки і озера. І хоч ліси у ній займають лишень 15,6 відсотків, без них наш край не був би таким унікальним, не мав би такої живильної аури. Черкащина з Півдня, з причорноморського степу, плавно переходить у лісостеп. І відразу цілюща свіжість лісів та гаїв огортає тіло і душу.
НЕПАРАДНА СТОРОНА ВІЙНИ
20.06.2014
Без історичної пам’яті не може бути вільної людини, демократії та свободи як засадничих підвалин цивілізованої держави і гуманістичного суспільства.
Без історичної пам’яті не може бути вільної людини, демократії та свободи як засадничих підвалин цивілізованої держави і гуманістичного суспільства.
Відповідно ключове значення мають питання: якою повинна бути пам’ять? Яку пам’ять треба культивувати? Це має бути державна чорно-біла пам’ять, в якій має місце лише низка перемог? Чи пам’ять має бути повною, а отже — складною, де поряд з перемогами завжди є місце для чогось неприємного, болісно соромливого і навіть ганебного.
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»
02.10.2019
Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України
Публікації
Правда, яку не кажуть людям
02.11.2019
Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".