Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
СХОЖЕ, МИ ЗНОВУ НА ЦІДИЛКУ

24.05.2016 

Цей термін (цідилку - редакція) сьогодні можна застосовувати й щодо питання отримання безвізового режиму Україною. Його тривалий час подавали як головний успіх післямайданної влади. За відсутності інших завоювань суспільство «годували» саме цим.

ПЛАНИ УРЯДУ І ПЛАНИ ГРОМАДИ

23.05.2016 

Традиційно в Україні мало звертають увагу на стратегії, програми і плани. Ми звикли до того, що живемо в нестратегічній країні, де всілякі програмні документи є лише формальністю і можуть свідчити про приблизні напрямки роботи, зазвичай приховуючи глибинні мотиви та цілі тих, хто їх розробляє.

Немає нічого гіршого, ніж жити в епоху змін

20.05.2016 

Ця, безсумнівно, підтверджена мудрість із піднебесної знаходить сьогодні своє яскраве і, на жаль, руйнівне підтвердження у нашому українському сьогоденні.

В КРАЇНІ СЛІПИХ, ОДНООКИЙ - КОРОЛЬ

18.05.2016 

Україна потребує повного перезавантаження. Революції його не забезпечать. І почати потрібно з перевиборів ВР – за чітких правил, коли люди будуть обирати особу, а не партію, в якій часто-густо ховається непотріб за великі гроші, і матимуть чіткі й прості механізми її контролю та відкликання.

Мустафа Джемілєв: "Кримських татар хочуть змусити покинути Крим"

16.05.2016 

Єдина мета – залякати, змусити людей мовчати. Є ще друга мета – змусити кримських татар покинути Крим. Вони, так само, як і за сталінських часів, хочуть бачити етнічний такий чистий російський Крим

«Я был на той войне, которая была. Но не на той, что сочинили позже» (поет-фронтовик Юрій Білаш)

12.05.2016 

Дивно і сумно було спостерігати перепалку у ВР між депутатами щодо подій під час святкування (якщо можна назвати це святкуванням) Дня Перемоги.

Мінські домовленості – спроба аналізу підходів та намірів учасників процесу

10.05.2016 

Нещодавно оприлюднені результати соцопитування щодо ставлення українців до Мінських домовленостей збігається у часі з дипломатичним курйозом – Вікторія Нуланд, заступник державного секретаря США, котра цими днями перебувала в Києві, була змушена пояснювати, що її слова під час зустрічі в українському парламенті були цілком неправильно сприйняті, і США не мають жодних побажань чи планів щодо дати проведення виборів на Донбасі, а самі вибори можуть відбутися лише за українськими законами відповідно до стандартів і під контролем ОБСЄ після виконання тих пунктів Мінських домовленостей, які покликані забезпечити стале перемир’я та безпеку.

Правоохоронні органи повинні з каральних змінитись в органи захисту прав і свобод людини

26.04.2016 

Існуюча в Україні модель системи правоохоронних органів за багатьма критеріями не відповідає загальновизнаним міжнародним демократичним стандартам. Тому нагальною є потреба в їх реформуванні та адаптації до суспільних потреб і можливостей держави: – перетворення правоохоронних органів з каральних в органи захисту прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави від протиправних посягань;

Низькі зарплати породжують високі тарифи

19.04.2016 

Чим відрізняються розвинені країни від «бананових» республік? Насамперед – ставленням до людини, рівнем забезпечення їй гідного життя через справедливу оплату праці. У таких державах частка зарплат і пенсій у валовому внутрішньому продукту складає 60-80 відсотків.

Нерозуміння породжує неправильні дії
Нерозуміння породжує неправильні дії

15.04.2016 

Новообраному Уряду необхідно зрозуміти, що причиною політичної кризи є не зовнішня агресія на сході і навіть не розбалансованість державної машини, недосконалі закони, відсутність єдності, молода демократія, а незавершена соціальна революція.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Юрій Буздуган: головні негаразди української економіки – це проблеми промислових корпорацій

09.06.2018 

Представники вітчизняних політичних кіл вважають розвиток малого та середнього бізнесу панацеєю для економічного відродження України.