Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
ДУШУ Й ТІЛО МИ ПОЛОЖИМ. ЧИЇ? СВОЇ ЧИ НАРОДУ?

08.07.2016 

«С доброй песней – и жизнь хороша…». Принаймні для депутатів. Це вони сьогодні й продемонстрували, підхопивши заспів «ведучого/ведучої» державного гімну України, чим вкотре підтвердили "безкомпромісність" своїх намірів «душу й тіло покласти за нашу свободу...»

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: МОМЕНТ ІСТИНИ

07.07.2016 

Влада розраховувала і готувалась до виявлення народного невдоволення з огляду на непідйомні тарифи на осінь. Хоча було сподівання, що за літо люди переколотяться і рівень невдоволення не матиме загрозливого рівня. Сталося не так, як гадалося.

ПОЛІТИЧНИЙ ЗЕМЛЕТРУС В ЄС: НАСЛІДКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

30.06.2016 

Несподіване стало реальністю. Громадяни Великобританії вирішили відокремитися від ЄС. Багато хто вже навіть волає про катастрофу для Європи. Трамп навпаки заявляє, що англійці просто повернулися до дому.

Почему провалы Украины во внешней политике закономерны

22.06.2016 

А предпосылки для успеха колоссальные. Вот лишь несколько известных всем фактов: 1. Наличие огромной украинской диаспоры.

Кому потрібна децентралізація у безправних громадах?

15.06.2016 

Після того, як у листопаді 2012 року (у зв’язку з ухваленням закону «Про всеукраїнський референдум») втратив чинність ще радянський закон «Про всеукраїнський та місцеві референдуми», новий акт законодавства досі не ухвалено.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ПРАГНЕННЯ ОЩАСЛИВИТИ ЛЮДЕЙ БЕЗ ЛЮДЕЙ ЗАВЖДИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПОГАНО

09.06.2016 

Вкотре чуємо, що в Україні почався новий період чи етап. А то й нова епоха. Правда вона завжди оголошується з приходом чергової (нової) влади. У свою чергу Бог дає посади тим, хто їх не вартий, щоб випробувати народ. Схоже, що ми на постійному експерименті.

Основа здорового суспільства та сильної економіки

06.06.2016 

Сім'я є джерелом потреб, прав і обов'язків, які визначають функції, права та обов'язки вищих рівнів суспільної побудови, – громади та держави, – які виникли значно пізніше. І виникли саме для задоволення тих потреб, які сім'я з тих чи інших міркувань самостійно задовольнити не може.

З ВИСТУПУ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА У ВР 31.05.16 р. І ПРО ТЕ, ЩО НЕ ВДАЛОСЯ СКАЗАТИ

01.06.2016 

Люди все більше відчувають себе жертвами. Зрозуміло, що за таких умов важко говорити про перспективи України. Те, що називається реформами, вже сприймається як нестерпна повинність і навіть покарання.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: САВЧЕНКО ЯК НОВА ПОЛІТИЧНА РЕАЛЬНІСТЬ

29.05.2016 

Українські політики – нагору демонструвати славослів’я безпосередньо Савченко. Особливо з відчуттям того, що деякі з них отримали на свою голову додаткову проблему, загрозу своєму лідерству.

ВИЗНАЧИТИСЯ: ЩО МИ ХОЧЕМО?

25.05.2016 

Останні соціологічні дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» та Центру Разумкова фіксують гнітючу картину суспільного стану.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...