Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
Скелет наступної виборчої системи

15.02.2016 

В країні буде сформовано 225 або 450 округів.

ВІЙНА І РЕФОРМИ – РІЗНІ ПРОЦЕСИ
ВІЙНА І РЕФОРМИ – РІЗНІ ПРОЦЕСИ

12.02.2016 

Прикриваючись війною недопустимо зволікати із змінами.

Тарифна петля на шиї українців

11.02.2016 

Національна комісія з регулювання енергетики й комунальних послуг (НКРЕКП) опублікувала проект щодо підвищення цін на тепло та гарячу воду для киян. Враховуючи те, що постачальники цих послуг, як зрештою і НКРЕКП, є підконтрольними олігархам, можна сказати, що громадян України вкотре готуються використати як „дійну корову” для доморощених мільярдерів.

Народна Партія готується до виборів

10.02.2016 

„Засукати рукава” й активно готуватися до роботи – таким був лейтмотив засідання Політвиконкому Народної Партії, яке вчора (09.02.16) відбулося в столичному офісі народників.

Про позицію Народної Партії  щодо розвитку освіти
Про позицію Народної Партії щодо розвитку освіти

10.02.2016 

Ситуація, що склалася в сфері освіти й науки потребує негайного державницького вирішення. Спорадичні дії влади щодо „латання дірок” у цій сфері не дадуть жодного позитивного результату. Тут потрібна системна, планомірна робота.

ВИЙШЛИ НА СЕБЕ
ВИЙШЛИ НА СЕБЕ

08.02.2016 

Спочатку про одну історію у вигляді анекдоту з глибоким сенсом: невдовзі після подій, які назвали революцією гідності, випадково зустрілися два колишні приятелі. Один з них був на майдані, а відповідно отримав посаду у правоохоронному органі, другий, який цього не зробив, отримав тавро посіпаки злочинного режиму.

Борітесь – поборете!
Борітесь – поборете!

04.02.2016 

Завдяки наполегливим зусиллям колективів професійно-технічних навчальних закладів, батьківських комітетів, профспілкових організацій та представників Народної Партії, які пікетували Кабінет міністрів України 29 січня 2016 року з вимогами залишити фінансування з держбюджету систему профтехосвіти, сьогодні 4 лютого 2016 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти".

Кадри, які сьогодні вирішують все
Кадри, які сьогодні вирішують все

04.02.2016 

Надії отримати бодай якесь полегшення, які Уряд невтомно навіює людям, додає їм мужності й сил терпіти відчайдушно складне українське сьогодення.

29 січня 2016 року представники Народної Партії долучились до акції колективів професійно-технічних навчальних закладів.
29 січня 2016 року представники Народної Партії долучились до акції колективів професійно-технічних навчальних закладів.

29.01.2016 

29 січня 2016 року представники Народної Партії долучились до акції колективів професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), батьківських комітетів, профспілкових організацій ПТНЗ, що пікетували Кабінет міністрів України та Комітет ВР з питань науки і освіти з вимогами залишити фінансування з держбюджету систему профтехосвіти.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер