Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
Скелет наступної виборчої системи

15.02.2016 

В країні буде сформовано 225 або 450 округів.

ВІЙНА І РЕФОРМИ – РІЗНІ ПРОЦЕСИ
ВІЙНА І РЕФОРМИ – РІЗНІ ПРОЦЕСИ

12.02.2016 

Прикриваючись війною недопустимо зволікати із змінами.

Тарифна петля на шиї українців

11.02.2016 

Національна комісія з регулювання енергетики й комунальних послуг (НКРЕКП) опублікувала проект щодо підвищення цін на тепло та гарячу воду для киян. Враховуючи те, що постачальники цих послуг, як зрештою і НКРЕКП, є підконтрольними олігархам, можна сказати, що громадян України вкотре готуються використати як „дійну корову” для доморощених мільярдерів.

Народна Партія готується до виборів

10.02.2016 

„Засукати рукава” й активно готуватися до роботи – таким був лейтмотив засідання Політвиконкому Народної Партії, яке вчора (09.02.16) відбулося в столичному офісі народників.

Про позицію Народної Партії  щодо розвитку освіти
Про позицію Народної Партії щодо розвитку освіти

10.02.2016 

Ситуація, що склалася в сфері освіти й науки потребує негайного державницького вирішення. Спорадичні дії влади щодо „латання дірок” у цій сфері не дадуть жодного позитивного результату. Тут потрібна системна, планомірна робота.

ВИЙШЛИ НА СЕБЕ
ВИЙШЛИ НА СЕБЕ

08.02.2016 

Спочатку про одну історію у вигляді анекдоту з глибоким сенсом: невдовзі після подій, які назвали революцією гідності, випадково зустрілися два колишні приятелі. Один з них був на майдані, а відповідно отримав посаду у правоохоронному органі, другий, який цього не зробив, отримав тавро посіпаки злочинного режиму.

Борітесь – поборете!
Борітесь – поборете!

04.02.2016 

Завдяки наполегливим зусиллям колективів професійно-технічних навчальних закладів, батьківських комітетів, профспілкових організацій та представників Народної Партії, які пікетували Кабінет міністрів України 29 січня 2016 року з вимогами залишити фінансування з держбюджету систему профтехосвіти, сьогодні 4 лютого 2016 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти".

Кадри, які сьогодні вирішують все
Кадри, які сьогодні вирішують все

04.02.2016 

Надії отримати бодай якесь полегшення, які Уряд невтомно навіює людям, додає їм мужності й сил терпіти відчайдушно складне українське сьогодення.

29 січня 2016 року представники Народної Партії долучились до акції колективів професійно-технічних навчальних закладів.
29 січня 2016 року представники Народної Партії долучились до акції колективів професійно-технічних навчальних закладів.

29.01.2016 

29 січня 2016 року представники Народної Партії долучились до акції колективів професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), батьківських комітетів, профспілкових організацій ПТНЗ, що пікетували Кабінет міністрів України та Комітет ВР з питань науки і освіти з вимогами залишити фінансування з держбюджету систему профтехосвіти.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...