Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
«ЧОМУ НИНІШНІ «РЕФОРМИ» ВБИВАЮТЬ ОСВІТУ І ДЕ ВИХІД?»
«ЧОМУ НИНІШНІ «РЕФОРМИ» ВБИВАЮТЬ ОСВІТУ І ДЕ ВИХІД?»

29.01.2016 

29 січня 2016 року трудові представники Народної Партії, колективи професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), батьківські комітети, профспілкові організації ПТНЗ пікетували Кабінет міністрів України та Комітет ВР з питань науки і освіти.

ПИТАННЯ ЗАГАЛЬНОСУСПІЛЬНОГО МАСШТАБУ
ПИТАННЯ ЗАГАЛЬНОСУСПІЛЬНОГО МАСШТАБУ

29.01.2016 

Проект закону про освіту набув широкого розголосу з огляду на те, що він зачіпає фактично все суспільство. Тому закономірно, що до його першого варіанту було висловлено багато критичних зауважень. Точніше кажучи, його було піддано нищівній критиці.

Про неприємну стабільність, корупцію та «професійний» уряд

28.01.2016 

Схоже, що особливо в останній період всі сущі в Україні, маю на увазі владу, почали несамовиту боротьбу з корупцією. А відповідно до останнього звіту агентства «Transparency International», Україна залишає за собою лідерство в рейтингу найбільш корумпованих країн східної Європи.

Про які реформи розповість в Давосі Абромавичус

22.01.2016 

У середу в Давосі розпочався Всесвітній економічний форум. Головною темою найпотужнішої економічної події року стала Четверта промислова революція і перспективи інноваційного розвитку.

Украинские стратегии решения конфликта на Донбассе

19.01.2016 

Сергей Рахманин подтвердил очевидное: в Украине нет стратегии в конфликте на Донбассе, а есть тактика — тянуть время. Верно, что тактика может быть успешной, но без стратегии невозможно определять успешная тактика или нет. Что ж вот несколько мыслей о том, какие могут быть стратегии.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: НЕНОВОРІЧНІ ДУМКИ, НАВІЯНІ «РОЗГЛЯДОМ І ПРИЙНЯТТЯМ» БЮДЖЕТУ НА 2016 РІК

25.12.2015 

Прогнозовано КМУ і 263 нардепи у співдружності з МВФ перемогли … український народ. Відчуття таке, що це не він переміг два роки тому, а його завоювали. Горласті всезнайки, які присвоїли собі монопольне право говорити за все і всіх, визначати, що потрібне простому люду.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: «ЯКБИ ТАК ДБАЛИ ПРО ЛЮДЕЙ»

14.12.2015 

Випробувати лідера можна тільки тоді, коли народ не хоче за ним іти. Це в хуліганський спосіб продемонстрував нардеп О. Барна щодо А.Яценюка.

«Судя по социологическим исследованиям, Украина уходит из «русского мира», — Пасхавер

08.12.2015 

Своими мыслями о характере наших реформ и глубинных процессах в обществе поделился известный украинский экономист Александр Пасхавер.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: «ДО ЧОГО ГОТУВАТИ ДІТЕЙ: ДО ЕКЗАМЕНІВ ЧИ ДО ЖИТТЯ?»

27.11.2015 

25 листопада на розширеному засіданні Комітету з питань освіти та науки було розглянуто урядовий законопроект «Про освіту». Немає потреби доводити, що пропоновані ним новації складають інтерес для всього українського суспільства та практично кожної сім’ї.

О чем говорит запрет РФ на ввоз продуктов из Украины

20.11.2015 

Правительство РФ приняло решение с 2016 года ввести продовольственное эмбарго в отношении Украины. И это повлечет за собой серьезные последствия для украинских производителей. Наверняка, какая-то часть людей потеряет работу.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...