Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
355 річниця Конотопської битви: століття минають, а патріоти залишаються

11.07.2014 

5 липня у місті Конотоп Сумської області відбувалися урочистості з нагоди 355 річниці славетної перемоги козацького війська Гетьмана Виговського над москальською ордою. Святкування даної події на Контопщині вже стали традиційними. Фінансово посприяли проведенню заходу на гідному рівні депутат Конотопської міської ради, голова Сумської регіональної організації Народної Партії Віталій Демидко і керівник ТОВ «Вітчизна» Сергій Чижик.

Володимир Литвин передав житомирським військовим 50 бронежилетів

11.07.2014 

Україна вимушено вибудовується у бойовий порядок. Вибудовується з кров'ю. Можливо, це і є неминучий етап утвердження держави. Можливо, рано чи пізно ми повинні були його пройти. І проходимо саме тепер. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!

11.07.2014 

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пішов вираз: сім’я - осередок суспільства.

У смт Чернівці, Вінницької області успішно провели акцію „За поцілунок – дітям на дарунок”

09.07.2014 

6 липня вся планета святкує Всесвітній день поцілунку. Вінницькі народники вирішили у цей день привітати своїх найулюбленіших, адже де знайти кращий привід зізнатися в любові до близьких? Саме у цей день 6 липня 2014 року вперше у Чернівцях, Вінницької області районна організація Народної Партії організувала та провела акцію „За поцілунок – дітям на дарунок”, спрямовану допомогти малозабезпеченим багатодітним сім'ям, звернути увагу громадськості на їхнє скрутне становище.

На Полтавщині зросли комунальні тарифи

08.07.2014 

Електроенергія – на 10%, газ – на 40%, опалення – більше, ніж на 40%, водопостачання гаряче – у 1,8 раза, водопостачання і водовідведення – у 2 рази. Саме так здорожчають комунальні послуги на Полтавщині.

Шахматные надежды–2014

08.07.2014 

В Николаеве был организован и проведен детско-юношеский турнир "Шахматные надежды–2014", в котором активное участие принимала Николаевская городская организация Народной Партии. Турнир проводился среди участников шахматного клуба, который бесплатно функционирует в Корабельном районе. Желающих принять участие в этом турнире оказалось больше 40 человек, среди участников - дети членов Народной Партии Корабельного района города Николаева. Особенность этого турнира в том, что он проводится по швейцарской системе в 11 туров. В нем приняли участие и шахматисты без разряда, и шахматисты, имеющие 1-й юношеский или 3-й разряд по шахматам.

Лучший сценарий - когда не проливается кровь

08.07.2014 

Председатель Комитета по вопросам национальной безопасности и обороны Владимир Литвин провел встречу с руководителем группы ОБСЕ по г. Киеву и Киевской области Штефаном Йоханнессоном. В. Литвин поблагодарил за позицию ОБСЕ в отношении Украины. "Украина ощущает не только поддержку, но и практические действия со стороны международного сообщества и в частности ОБСЕ относительно достижения мира в стране и поддержания ее целостности", - отметил он. - Мы заинтересованы в работе и расширении миссии в Украине, потому что для нас очевидно, что лучший сценарий, который может быть реализован, - это сценарий, когда не проливается кровь".

Свято Купала на Прикарпатті

07.07.2014 

В ніч з 6 на 7 липня українці традиційно святкують ніч на Івана Купала, що здавна вважається святом молоді та кохання. "Квітне" папороть, дівчата плетуть вінки, пари стрибають через вогнище. На Івано-Франківщині на свято Івана Купала встановлювали рекорди із найбільшої кількості вінків. Найколоритніше та найцікавіше свято молоді відбувалося на Рожнятівщині, у селі Рівня.

Події на сході – наша спільна проблема
Події на сході – наша спільна проблема

04.07.2014 

З інформації, яку ми усі отримуємо про ситуацію на сході країни чи то зі ЗМІ, чи спілкуючись з людьми, які або безпосередньо мешкають у так званих «гарячих точках» країни, або беруть участь в АТО, складається враження, що населення України, тобто ми з вами, кожен по-своєму сприймає те, що відбувається на окремій території, яку населяємо, а не ситуацію в цілому в державі. Відсутність патріотизму та почуття великої української родини, багатонаціональної і різномовної, але єдиної та неподільної, зараз є чи не найнагальнішою проблемою нашої держави. І будь-які заклики та лозунги про світле майбутнє, зміну устроїв та влади без конкретних справ, які б відчули на собі наші громадяни незалежно від того, в якому регіоні вони живуть та якою мовою розмовляють, жодного позитиву не принесуть.

В Україні необхідно ввести воєнний стан, а не говорити про АТО –Володимир Литвин
В Україні необхідно ввести воєнний стан, а не говорити про АТО –Володимир Литвин

04.07.2014 

В Україні необхідно запровадити воєнний стан, а не говорити про активну фазу Антитерористичної операції (АТО). Голова Народної Партії Володимир Литвин послідовно продовжує виступати за введення військового стану. Він нагадав, що під час так званого перемир'я загинуло понад 30 військовослужбовців.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...