Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Останній шанс

03.03.2014 

Український та російські народи протягом багатьох віків єднали щирі та дружні відносини. Ця дружба не раз допомагала перемогти спільного ворога. Але російський народ та російська влада це, як кажуть у Одесі, дві великі різниці. Згадаймо історію, чи не царат підступно порушив переяславські угоди і знищив українську державність ще в ХVІІ столітті.

Володимир Литвин закликав народних депутатів України негайно розпочати пленарні засідання та не переривати їх роботу до розв’язання конфлікту мирним шляхом.

19.02.2014 

Голова Народної Партії Володимир Литвин та група народних депутатів України звернулись із спільною заявою до своїх колег депутатів із закликом негайно розпочати пленарні засідання для зупинення кривавого розвитку подій та врегулювання протистояння мирними засобами, а також з вимогою не переривати роботу Верховної Ради до розв’язання конфлікту.

Свідомо чи несвідомо формують сприятливу політичну атмосферу для розпуску Верховної Ради України – Володимир Литвин
Свідомо чи несвідомо формують сприятливу політичну атмосферу для розпуску Верховної Ради України – Володимир Литвин

10.02.2014 

Усі начебто прагнуть врегулювати ситуацію в країні у мирний спосіб, усі начебто демонструють любов до народу аж до того, що вже вважають його своєю власністю, але немає головного – роботи і результату. Відсутні будь-які намагання до кооперації зусиль для заспокоєння людей і країни.

ЧТО НЕ ТАК В УКРАИНЕ?
ЧТО НЕ ТАК В УКРАИНЕ?

31.01.2014 

В принципе – все. Политический кризис в стране затянулся и углубляется, приобретая новые формы и проявления. А это уже опасно само по себе. Верховная Рада демонстрирует победу над здравым смыслом. Особенно в последние дни. Что неминуемо приведет к очередному этапу агрессии, погружению страны в сумерки.

ПОБЕДА ЦЕНОЙ НАСИЛИЯ – ЭТО ВОЙНА
ПОБЕДА ЦЕНОЙ НАСИЛИЯ – ЭТО ВОЙНА

27.01.2014 

Продемонстрированный в очередной раз «импульс силы» свидетельствует, что стороны гражданского конфликта преследуют цель его разжигания, действуя по принципу: в такие периоды насилие не только возможно, но даже и необходимо. Таким образом, перешли все разумные и допустимые границы, за которыми уже мало говорит разум.

Владу ще бояться, а опозицію вже бояться – Володимир Литвин
Владу ще бояться, а опозицію вже бояться – Володимир Литвин

15.01.2014 

Голова Народної Партії, народний депутат України Володимир Литвин вважає що в країні і далі активно просуваються конфліктні сценарії політичного процесу, та вважає, що далі для початку виходу із політичної кризи потрібно започаткувати курс на «зближення позицій через переміни», про це він пише на своїй сторінці у Фейсбук.

Володимир Литвин: опозиція і Євромайдан повинні чітко висловити свої вимоги, а влада, у свою чергу, їх почути і виконати
Володимир Литвин: опозиція і Євромайдан повинні чітко висловити свої вимоги, а влада, у свою чергу, їх почути і виконати

26.12.2013 

Володимир Литвин вважає, що нинішня політична криза в Україні набагато серйозніша, ніж у 2004 році.

Владимир Литвин: круглый стол должен работать круглосуточно, даже если кому-то неприятно смотреть друг на друга

23.12.2013 

Заявил председатель Народной Партии, отвечая на вопрос журналиста УНИАН о возможности компромисса между властью и оппозицией.

Не ідеалізуємо, щоб потім не розчаровуватися

17.12.2013 

Багато хто з учасників Євромайдану переконаний, що відразу після підписання Угоди про асоціацію з ЄС кардинально зміниться на краще наше життя. Але мало хто усвідомлює, що після цього потрібно буде пройти складний шлях, щоб стати повноправними членом євроспільноти. Проте трохи історії.

Людмила Дригало: «Україна повинна самостійно розвиватись з новою державною політикою»

13.12.2013 

За останні десять років Україна революційно повстала вдруге. Сотні тисяч громадян вийшли на Євромайдани, щоб змінити ситуацію в країні та здобути європейське майбутнє для своїх дітей. Проте, звіряче побиття мирних мітингувальників у Києві спецпідрозділом «Беркут» ще більше сколихнуло українців, змусивши їх чинити народний опір.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Що буде, коли "здохне Путін", прилетять інопланетяни і виграє "Слуга народу". Розмова з політичним психологом

26.06.2019 

Яким може бути зворотній бік децентралізації? Чим відрізняються українці і росіяни?