Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ПРАГНЕННЯ ОЩАСЛИВИТИ ЛЮДЕЙ БЕЗ ЛЮДЕЙ ЗАВЖДИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПОГАНО

09.06.2016 

Вкотре чуємо, що в Україні почався новий період чи етап. А то й нова епоха. Правда вона завжди оголошується з приходом чергової (нової) влади. У свою чергу Бог дає посади тим, хто їх не вартий, щоб випробувати народ. Схоже, що ми на постійному експерименті.

Основа здорового суспільства та сильної економіки

06.06.2016 

Сім'я є джерелом потреб, прав і обов'язків, які визначають функції, права та обов'язки вищих рівнів суспільної побудови, – громади та держави, – які виникли значно пізніше. І виникли саме для задоволення тих потреб, які сім'я з тих чи інших міркувань самостійно задовольнити не може.

З ВИСТУПУ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА У ВР 31.05.16 р. І ПРО ТЕ, ЩО НЕ ВДАЛОСЯ СКАЗАТИ

01.06.2016 

Люди все більше відчувають себе жертвами. Зрозуміло, що за таких умов важко говорити про перспективи України. Те, що називається реформами, вже сприймається як нестерпна повинність і навіть покарання.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: САВЧЕНКО ЯК НОВА ПОЛІТИЧНА РЕАЛЬНІСТЬ

29.05.2016 

Українські політики – нагору демонструвати славослів’я безпосередньо Савченко. Особливо з відчуттям того, що деякі з них отримали на свою голову додаткову проблему, загрозу своєму лідерству.

ВИЗНАЧИТИСЯ: ЩО МИ ХОЧЕМО?

25.05.2016 

Останні соціологічні дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» та Центру Разумкова фіксують гнітючу картину суспільного стану.

СХОЖЕ, МИ ЗНОВУ НА ЦІДИЛКУ

24.05.2016 

Цей термін (цідилку - редакція) сьогодні можна застосовувати й щодо питання отримання безвізового режиму Україною. Його тривалий час подавали як головний успіх післямайданної влади. За відсутності інших завоювань суспільство «годували» саме цим.

ПЛАНИ УРЯДУ І ПЛАНИ ГРОМАДИ

23.05.2016 

Традиційно в Україні мало звертають увагу на стратегії, програми і плани. Ми звикли до того, що живемо в нестратегічній країні, де всілякі програмні документи є лише формальністю і можуть свідчити про приблизні напрямки роботи, зазвичай приховуючи глибинні мотиви та цілі тих, хто їх розробляє.

Немає нічого гіршого, ніж жити в епоху змін

20.05.2016 

Ця, безсумнівно, підтверджена мудрість із піднебесної знаходить сьогодні своє яскраве і, на жаль, руйнівне підтвердження у нашому українському сьогоденні.

В КРАЇНІ СЛІПИХ, ОДНООКИЙ - КОРОЛЬ

18.05.2016 

Україна потребує повного перезавантаження. Революції його не забезпечать. І почати потрібно з перевиборів ВР – за чітких правил, коли люди будуть обирати особу, а не партію, в якій часто-густо ховається непотріб за великі гроші, і матимуть чіткі й прості механізми її контролю та відкликання.

Мустафа Джемілєв: "Кримських татар хочуть змусити покинути Крим"

16.05.2016 

Єдина мета – залякати, змусити людей мовчати. Є ще друга мета – змусити кримських татар покинути Крим. Вони, так само, як і за сталінських часів, хочуть бачити етнічний такий чистий російський Крим

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
XX століття: походження та спадкоємність України

18.04.2018 

Вже зовсім скоро, в кінці квітня 2018-го року, настане століття Гетьманату. І питання, поставлені сто років назад, мають отримати продумані в історичній ретроспективі, неемоційні та відрефлексовані за сто років відповіді.