Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Андрей Сурин: «Хочешь изменить мир – начни с себя»
Андрей Сурин: «Хочешь изменить мир – начни с себя»

03.05.2012 

В апреле-мае донецкие народники в рамках экологической акции «Красота природы – чистота души» занимались высадкой саженцев туи. Кроме того, всем желающим раздавали семена цветов. Инициатором этой акции выступил лидер Донецкой региональной организации Народной Партии, предприниматель Андрей Сурин.

Людина, яка ніколи не лукавить
Людина, яка ніколи не лукавить

28.04.2012 

Чесно кажучи, мене завжди дивувала поведінка Володимира Литвина. Політика. За понад двадцять років перебування у журналістиці доводилося стикатися з багатьма дійовими особами на політичній арені країни. І такої відкритої, ранимої душі, як у нього, не доводилося зустрічати.

Без води - ні туди і ні сюди...

26.04.2012 

Більше шести тижнів без води у кранах просиділи мешканці однієї з хустських вулиць. Постійні аварії через зношеність водопроводу стали уже ледь не візитною карткою цього багатостраждального мікрорайону. Після чергового прориву труби став руйнуватися фундамент будинку. Люди платили за воду, яка бігла під ноги.

Валерий Баранов: «Парламент страны увеличил бюджет, усилив его социальную составляющую»
Валерий Баранов: «Парламент страны увеличил бюджет, усилив его социальную составляющую»

24.04.2012 

12 апреля Верховная Рада Украины приняла изменения к бюджету страны. Доходная часть государственной казны увеличена на внушительную сумму – 33,3 млрд грн. По информации председателя Бюджетного комитета Верховной Рады Валерия Баранова, большая часть этих денег направлена на социальные программы. Значительная дополнительная сумма выделена и на социально-экономическое развитие территорий.

Народний депутат України Валерій Баранов відвідав Чернігівський район
Народний депутат України Валерій Баранов відвідав Чернігівський район

18.04.2012 

Такими багатими на дискусії, взаємний обмін інформацією й обопільне корисне спілкування є зустрічі народного депутата України Валерія Баранова з депутатами сільських рад, активістами сільських громад і місцевими керівниками. Як заявив Валерій Олексійович, він поставив перед собою амбітну мету: відвідати усі сільські ради свого округу, бо він має тверде переконання, що для якісної роботи народному депутату необхідно радитися з людьми.

ВАСИЛЬ ЧЕРНІЙ: «ВЕРХОВНА РАДА МАЄ ПРИЙНЯТИ ПАТРІОТИЧНО ВИПИСАНЕ ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО»

14.04.2012 

Наприкінці минулого року фракція Народної Партії у Верховній Раді України поповнилася новим депутатом. Ним став Василь Черній, який замінив Олега Поліщука, у зв’язку зі складенням останнім депутатських повноважень. Василь Черній має багаторічний досвід роботи в органах виконавчої влади, зокрема очолював Липовецьку райдержадміністрацію Вінницької області та був заступником голови Вінницької облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу.

Про сільські проблеми – з перших вуст
Про сільські проблеми – з перших вуст

13.04.2012 

Жителі Куйбишевського району добре знають народного депутата України Валерія Олексійовича Баранова. Бердянці тричі обирали його міським головою. У 2007 році після позачергових виборів у Верховну Раду України він став парламентарієм. Нині В.О. Баранов є головою Комітету Верховної Ради з питань бюджету. У районній газеті періодично з’являються його публікації на актуальні теми.

Відзнака від народного депутата
Відзнака від народного депутата

10.04.2012 

Учні та викладачі Куйбишевської музичної школи, які зібралися у концертному залі, зустрілися із депутатом Верховної Ради України Валерієм Олексійовичем Барановим та головою райдержадміністрації Володимиром Омеляновичем Зайковським.

Возрождение села – путь к благополучию сельчан

06.04.2012 

Вопросы развития сельских территорий – самые острые и болезненные в Запорожской области. Жители Бердянского района пытаются поднять сельское хозяйство на должный уровень, чтобы оно стало стабильным и прибыльным, но осуществить это без поддержки районной и государственной власти невозможно.

Василий Надрага: «Мы строим государство, в котором людям будет комфортно жить»
Василий Надрага: «Мы строим государство, в котором людям будет комфортно жить»

04.04.2012 

Сколько стоит потребительская корзина среднестатистического украинца? Можно ли прожить на тот финансовый минимум, который предлагается сегодня нашим гражданам государством? Как долго людям предстоит жить, затянув пояса? Обсудить с нами эти вопросы мы попросили первого заместителя министра социальной политики Украины, члена Политисполкома Народной Партии Василия Надрагу.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Щодо прикладів національної ідеї. (Продовження) Консенсусна демократія. Частина 2.

24.05.2019 

Підтримка національно — визвольного руху ірландців здійснювалась різними країнами світу, але кожна мала свою мету, яка, інколи, і не співпадала з цілями патріотів!