Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Украинское село: есть ли свет в конце туннеля?
Украинское село: есть ли свет в конце туннеля?

30.03.2012 

20 лет назад, когда рушился Союз, особо рьяные разрушители с пеной у рта кричали о том, что Украину обирают чуть ли не все 15 республик. Мол, кормит она всех в ущерб себе. Поэтому для достижения счастья и богатства надо отделиться от всех и жить самим. Вот тогда у нас продуктов будет просто завались, и вообще – с такими черноземами, как в нашей стране, не быть богатыми просто невозможно.

Василий Надрага: «Предоставить первое рабочее место – это значит обеспечить путевкой в жизнь»
Василий Надрага: «Предоставить первое рабочее место – это значит обеспечить путевкой в жизнь»

28.03.2012 

Вопрос обеспечения занятости молодежи в Украине требует кардинально нового подхода – такого мнения придерживаются представители Народной Партии. В частности, народники уверены, что в первую очередь, необходимо обеспечить реализацию права молодых специалистов на первое рабочее место.

Володимир Литвин: "Надати російській мові статусу державної практично неможливо"

21.03.2012 

Ініціатива про надання російській мові статусу державної мови на сьогодні не може бути практично реалізована. Про це заявив на брифінгу після погоджувальної ради Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Депутат цікавився проблемами виборців
Депутат цікавився проблемами виборців

21.03.2012 

Народний депутат України Валерій Олексійович Баранов у Верховній Раді України очолює бюджетний комітет. Роботи у нього завжди невпрогорт, але знаходить час, щоб поспілкуватися з виборцями, цікавиться їх проблемами. І намагається вирішувати їх.

Народный депутат Верховной Рады Украины В.А.Баранов: «Люди должны объединяться и проявлять активность в достижении цели»

20.03.2012 

За прошедшую неделю народный депутат Украины В.А.Баранов совершил девять рабочих поездок по Куйбышевскому и Розовскому поселковым советам. В Бердянском районе он посетил Новотроицкий, Николаевский, Карло-Марксовский и Берестовский сельские советы, где встречался не только с сельскими головами, депутатами сельских советов, но и с самими жителями.

Ігор Єремеєв: Я планую жити в Україні, тому мені не байдуже, які закони діють у цій державі

20.03.2012 

Відійшовши від активної політики у 2006 році, бізнесмен Ігор Єремеєв неодноразово заявляв, що не збирається туди повертатися. Проте в останніх своїх інтерв’ю для ЗМІ Ігор Миронович уже говорить про можливість своєї участі у виборах 2012-го. Що заставило його змінити думку? Відверто про політику і бізнес екс-народний депутат розповів на недавній прес-конференції.

С вниманием к «Заботе»
С вниманием к «Заботе»

20.03.2012 

В канун празднования Международного женского дня 8 Марта народный депутат Украины Валерий Баранов вместе с депутатом Бердянского городского совета от Народной Партии Вадимом Канаровым и председателем комитета микрорайона «Стекловолокно» Сергеем Михайловым побывали в Центре «Забота».

Робочий візит народного депутата України Валерія Баранова до Розівського району
Робочий візит народного депутата України Валерія Баранова до Розівського району

20.03.2012 

6 березня Розівський район з робочим візитом відвідав народний депутат України Валерій Баранов. Валерій Олексійович разом із своїми помічниками побував в чотирьох сільських радах району: Кузнецівській, Вишнюватській, Азовській та Новомлинівській. Мета поїздки – з’ясувати, чим живуть нині території, які проблеми хвилюють мешканців і які є шляхи їх вирішення.

Ігор Єремеєв: «Можливо, я повернуся у велику політику»

19.03.2012 

44-річного Ігоря Єремеєва часто називають найуспішнішим волинським бізнесменом, хоча його бізнес давно вийшов за межі Волинської області. Група компаній «Континіум», співвласником якої він виступає, має кілька напрямків діяльності, серед яких найбільш відомі — молочна переробка і торгівля нафтопродуктами.

Сергей Болотский: «До тех пор, пока конструктивизм не востребован обществом, в политику будут приходить популисты»
Сергей Болотский: «До тех пор, пока конструктивизм не востребован обществом, в политику будут приходить популисты»

14.03.2012 

Выборы президента в соседней с нами России не принесли сенсации, новый-старый глава государства избран, предвыборные страсти утихают, проигравшие Путину участники гонки делают работу над ошибками. Без особых потрясений и неожиданностей прошла в декабре минувшего года и парламентская избирательная кампания в РФ.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого