Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
СЕРГІЙ КОНДРЮК: АКЦІЯ ПРОФСПІЛОК 17 ЛИСТОПАДА - ЯКИМ МАЄ БУТИ РЕЗУЛЬТАТ?

10.11.2016 

ВОДНОЧАС є принципове питання - акція це самоціль чи метою є інший результат? Що для цього результату було РЕАЛЬНО зроблено між Маршем протесту 6 липня і сьогоденням? Зокрема 1. Чому ФПУ не домоглась скликання Національної тристоронньої соціально-економічної ради і через її повноваження не спробувала вирішити хоч частину проблем?

Сергей Дацюк: Платформа для возможных российско-украинских встреч

09.11.2016 

Чтобы обрести взаимопонимание, Украина и Россия должны построить постколониальный мир, а это возможно лишь на основе иных принципов взаимоотношений.

Рецепт спасения экономики Украины

04.11.2016 

Пора начать более критично относиться к советам, которые нам дают из-за рубежа. Мы все время путаемся в тактике и стратегии современного экономического развития.

Вибори на окупованому Донбасі: Кого і що мають обирати?

03.11.2016 

Ситуація розвивається так, що дискусія щодо формату виборів необхідна всередині України. Тиск Заходу щодо виборів, і можливі поступки Росії можуть поставити владу в умови, коли неочікувана пропозиція щодо того в які органи і яким чином будуть проведені вибори – різко відкинеться українським суспільством.

Заява Прес-служби Народної Партії: «Мінські угоди» та «Нормандські формати» це класичний приклад зовнішнього управління Україною

02.11.2016 

Народна Партія продовжує виступати за суверенний шлях розвитку України, який можливий тільки через побудову справедливої економіки.

Пропагандой выиграть нельзя. Доминированием в технологиях — можно

02.11.2016 

Экономика в развитых странах мира сегодня становится культуроцентричной: вершину социально-экономической иерархии занимают те, кто выявляет и решает новые проблемы, создает и продвигает символы

Сергій Дацюк: Ключові проблеми існування України

01.11.2016 

Періодично Україна опиняється на перепутті. І в цей час потрібно знову і знову задавати собі питання – навіщо нам бути разом, який в цьому смисл і які можуть бути позитивні перспективи. Скоро вже три роки з початку Революції Гідності, і ці питання знову мають бути поставлені.

Девять вопросов экономиста к правительству относительно повышения минимальной зарплаты

31.10.2016 

Планы правительства Украины повысить минимальную зарплату в два раза с 1 января 2017 года, вызвали бурю комментариев в информационном пространстве. Известный украинский экономист Олег Устенко, являющийся исполнительным директором Международного фонда Блейзера поставил девять вопросов к правительству в связи с последствиями такого решения на макроэкономическую ситуацию в стране.

ІМІТАЦІЯ ШАЛЕНОЇ РОБОТИ

29.10.2016 

Рассрочка на коммуналку от Кабмина сделала бессмысленной отмену крепостного права в 1861 году

Какие цели у США, Германии, России и Франции в украинском кризисе

28.10.2016 

Ускорение Минского процесса ставит многих украинцев в тупик, поскольку совершенно очевидно, что выполнение Минска-2 в полном объеме убийственно для Украины. Чтобы это понять, необходимо рассмотреть мотивации ключевых геополитических игроков.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Юрій Буздуган: головні негаразди української економіки – це проблеми промислових корпорацій

09.06.2018 

Представники вітчизняних політичних кіл вважають розвиток малого та середнього бізнесу панацеєю для економічного відродження України.