Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви партії
«Мінські угоди» та «Нормандські формати» це класичний приклад зовнішнього управління Україною

20.10.2016 

Донбас не може бути предметом торгу поза українською громадою. Відтак сьогодні бачиться тільки один шлях вирішити долю Донбасу — показати перспективне місце Донбасу та кожного його жителя в загальній картині модернізації України.

ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії Щодо необґрунтованого підвищення цін на постачання гарячої води

06.07.2016 

Народна Партія заявляє, що Уряд має терміново розглянути питання підвищення зарплат і пенсій до рівня, коли видатки на комунальні послуги не будуть перевищувати 20 відсотків від доходів громадянина. Тільки так можна убезпечити країну від жорсткого соціального колапсу і дати народу хоч якусь надію на гідне життя.

Переслідування за етнічними ознаками – шлях до геноциду!

18.05.2016 

Сьогоднішнє переслідування кримсько-татарського народу в окупованому Криму – це крок до повторення страшних подій травня 1944-го. Окупація і незаконна анексія Криму Путінською Росією відкрила рани тієї страшної депортації.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Великодня

01.05.2016 

Дорогі співвітчизники! Щиро вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем!

Володимир Литвин: "Якщо західних партнерів влаштовує уряд Яценюка, то хай вони заберуть його до себе"

16.02.2016 

Абсолютна більшість людей, особливо в сільській місцевості, доведена до повного зубожіння,- про це наголосив у своєму виступі з парламентської трибуни Голова Народної Партії, народний депутат Володимир Литвин.

Заява Народної Партії з приводу звірячого побиття голови Рівненської регіональної організації Народної Партії Миколи Шершуна

09.12.2015 

8 грудня агресивний натовп безперешкодно вдерся в приміщення Рівненської облдержадміністрації та вчинив самосуд над головою Рівненської регіональної організації Народної Партії, головою обласної ради Федерації профспілок України Миколою Шершуном. За повної бездіяльності правоохоронних органів, впевнені у власній безкарності агресивні молодчики почали демонстративно знущатися над сивочолим лідером народників області.

Заява Політвиконкому Народної Партії про неприпустимість політичних протистоянь в країні й переростання соціальної напруги у тяжкі конфлікти

07.09.2015 

Події останнього часу свідчать про значну радикалізацію суспільних настроїв, апогеєм якої стали криваві теракти у місті Мукачево та біля будівлі Верховної Ради України у Киеві. Роздмухувані політичними конкурентами пристрасті вийшли за межі парламенту та опанували вулицею.

З’їзд Народної Партії

27.08.2015 

З’їзд Народної Партії щодо участі у виборах до місцевих рад відбудеться 6 вересня 2015 року.

ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії. Реформи – черговий геноцид українців!

26.12.2014 

Низкою змін до чинного законодавства пропонується зменшити заробітні плати та соціальні виплати найбіднішим категоріям громадян: вчителям, чорнобильцям, пенсіонерам.

Заява Політвиконкому Народної Партії Годі дерибанити посади!

02.12.2014 

Нехтуючи ідеалами Майдану, забувши про його вимоги, нинішні можновладці зосередили зусилля на самопіарі та боротьбі за міністерські крісла. З такими підходами годі сподіватися на покращення стану справ у країні.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Вважаєте демократія – це вибори?

09.11.2018 

А коли за пів року до виборів відомо кого виводять у другий тур, це демократія чи може вибори?