Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
Вибори на окупованому Донбасі: Кого і що мають обирати?

03.11.2016 

Ситуація розвивається так, що дискусія щодо формату виборів необхідна всередині України. Тиск Заходу щодо виборів, і можливі поступки Росії можуть поставити владу в умови, коли неочікувана пропозиція щодо того в які органи і яким чином будуть проведені вибори – різко відкинеться українським суспільством.

Заява Прес-служби Народної Партії: «Мінські угоди» та «Нормандські формати» це класичний приклад зовнішнього управління Україною

02.11.2016 

Народна Партія продовжує виступати за суверенний шлях розвитку України, який можливий тільки через побудову справедливої економіки.

Пропагандой выиграть нельзя. Доминированием в технологиях — можно

02.11.2016 

Экономика в развитых странах мира сегодня становится культуроцентричной: вершину социально-экономической иерархии занимают те, кто выявляет и решает новые проблемы, создает и продвигает символы

Сергій Дацюк: Ключові проблеми існування України

01.11.2016 

Періодично Україна опиняється на перепутті. І в цей час потрібно знову і знову задавати собі питання – навіщо нам бути разом, який в цьому смисл і які можуть бути позитивні перспективи. Скоро вже три роки з початку Революції Гідності, і ці питання знову мають бути поставлені.

Девять вопросов экономиста к правительству относительно повышения минимальной зарплаты

31.10.2016 

Планы правительства Украины повысить минимальную зарплату в два раза с 1 января 2017 года, вызвали бурю комментариев в информационном пространстве. Известный украинский экономист Олег Устенко, являющийся исполнительным директором Международного фонда Блейзера поставил девять вопросов к правительству в связи с последствиями такого решения на макроэкономическую ситуацию в стране.

ІМІТАЦІЯ ШАЛЕНОЇ РОБОТИ

29.10.2016 

Рассрочка на коммуналку от Кабмина сделала бессмысленной отмену крепостного права в 1861 году

Какие цели у США, Германии, России и Франции в украинском кризисе

28.10.2016 

Ускорение Минского процесса ставит многих украинцев в тупик, поскольку совершенно очевидно, что выполнение Минска-2 в полном объеме убийственно для Украины. Чтобы это понять, необходимо рассмотреть мотивации ключевых геополитических игроков.

ЩО РОБИТИ НАРОДУ УКРАЇНИ

26.10.2016 

Яке видання не відкриєш, який канал не ввімкнеш, скрізь лунають одні й ті самі гасла - приватизація, люстрація, радикальні економічні реформи, малий-середній бізнес, дешева робоча сила і інша подібна маячня, серед якої топ місце сьогодні посідає гасло боротьби з корупцією. Чому маячня? Тому що це порожні пропагандисьські кліше, єдине призначення яких — маніпуляція довірливим електоратом, щоб і надалі забезпечити собі його подальшу експлуатацію. І більш нічого.

ХТО ПЕРЕМОЖЕ: ВІТЧИЗНЯНО-ЗАРУБІЖНІ РЕФОРМАТОРИ ЧИ УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО

24.10.2016 

За настановами зарубіжних експертів ланки середньої спеціальної освіти в Україні не повинно бути. А це – 742 заклади, 430 тис.студентів, 50 тис. педагогічних і наукових співробітників. А головне, що без відповідних спеціалістів Україну просто прирікають на сировинно-колоніальну територію.

СЕРГІЙ ДАЦЮК: ПОДОЛАТИ ЗАСТІЙ

18.10.2016 

Зараз ми переживаємо застій стратегічного характеру. Цей стратегічний застій в політиці викликаний помилковою стратегією, яка свого часу була запущена в дію так званою "Парламентською більшістю" з незаконно обраним нею Урядом.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ: УКРАЇНА МАЄ ПРАВО НА ЯДЕРНИЙ ЗАХИСТ

15.12.2018 

Що стоїть за вимогою української влади до підписантів Будапештського меморандуму про проведення термінових консультацій?