Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Володимир Литвин: Основна маса провокаторів на сході – доморощені бандити

18.04.2014 

Чи можливі вибори в умовах того, що відбувається на сході України, радіостанція "Голос Столиці" дізналася в голови парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Володимира Литвина.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ЩО НАСПРАВДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ І ПРОПОЗИЦІЇ ДО «УКРАЇНСЬКОГО ПАКЕТУ»
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ЩО НАСПРАВДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ І ПРОПОЗИЦІЇ ДО «УКРАЇНСЬКОГО ПАКЕТУ»

14.04.2014 

Події в Донецькій, Луганській та Харківській областях майже однозначно характеризуються як другий етап реалізації Росією стратегічного плану зруйнування Української держави.

Володимир Литвин: «У практичну площину переводяться плани щодо зриву президентських виборів в Україні».
Володимир Литвин: «У практичну площину переводяться плани щодо зриву президентських виборів в Україні».

11.04.2014 

Судячи з останніх подій на українському сході, Крим – це не остання непомірна ціна за те, щоб ми були державою.

ОСТАННЯ НІЧ КОБЗАРЯ

31.03.2014 

Тарас Григорович Шевченко ввійшов в історію світової культури як великий народний поет. Та, крім поетичного, Бог наділив його ще не одним іншим талантом, бо Шевченко і талановитий маляр, і прозаїк, і драматург, і мемуарист. Шевченко мав добрий голос і дуже любив співати. А читанням своїх віршів покоряв усіх, пише відомий шевченкознавець Павло Зайцев.

Тарасова мати

06.03.2014 

Про матір Тараса Шевченка ми знаємо досить мало. А якою ж була вона жінка, яка народила генія України? Спробуємо відповісти на це питання.

Владимир Литвин: Нынешняя Рада - это пять предвыборных штабов
Владимир Литвин: Нынешняя Рада - это пять предвыборных штабов

13.02.2014 

Председатель Народной Партии, народный депутат Украины Владимир Литвин о роли парламента в поиске выхода из политического кризиса, ущербности возврата к Конституции-2004 и боевых отрядах Майдана и Антимайдана в интервью news.liga.net

Владимир Литвин: Постановка вопроса о федерализации несет угрозы развала страны
Владимир Литвин: Постановка вопроса о федерализации несет угрозы развала страны

06.02.2014 

О видении украинского политического конфликта, а также о возможных путях его решения рассказал в эксклюзивном интервью Председатель Народной Партии, народный депутат Украины Владимир Литвин.

Почему правительство должно было уйти в отставку ещё осенью, как разрешить политический кризис и какой в итоге будет Верховная Рада — об этом Фокусу рассказал экс-спикер Владимир Литвин

20.01.2014 

Правительству нужно было уходить в отставку ещё осенью пришлого года, когда было принято решение приостановить евроинтерацию. Такой шаг, уверяет Фокус Владимир Литвин, помог бы избежать политического кризиса.

Социальные выплаты – единственная статья, которая у нас всегда финансируется любой ценой

17.01.2014 

Об опасной тенденции, проявляющейся при каждом формировании государственного бюджета Украины, о том, кого спас российский кредит, почему происходит недофинансирование региональных и городских казначейств и почему правительство не говорит об истинном положении дел в украинской экономике, в эксклюзивном интервью корреспонденту интернет-издания Новости Украины – From-UA рассказал экс-глава Комитета по вопросам бюджета в ВРУ прошлого созыва Валерий Алексеевич Баранов.

ДУМАТИ КАТЕГОРІЯМИ КРАЇНИ
ДУМАТИ КАТЕГОРІЯМИ КРАЇНИ

25.12.2013 

2013 рік дав чимало уроків. Серед них – урок того, чого потрібно уникати і навіть боятися. Це – подій. Непередбачуваних і руйнівних для країни. А відповідно абсурдних аргументів щодо них, запізнілих пояснень, дурних вимог і неадекватних дій.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ: УКРАЇНА МАЄ ПРАВО НА ЯДЕРНИЙ ЗАХИСТ

12.12.2018 

Що стоїть за вимогою української влади до підписантів Будапештського меморандуму про проведення термінових консультацій?