Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Історія зародження слов’янської писемності

23.05.2012 

24 травня весь православний світ вшановує пам’ять святих рівноапостольних братів-просвітителів Кирила і Мефодія, які започаткували слов’янську писемність, здійснили переклад богослужбових книг із грецької мови на слов’янську та поширювали християнське вчення. Відома і приблизна дата виникнення слов’янського письма.

Щоб розвивалося виноградарство і садівництво

07.05.2012 

Багато з нас добре пам’ятають якої шкоди завдала виноградарству боротьба з алкоголізмом після доленосних рішень М. Горбачова у 1985 році. Її результатом стало знищення унікальних виноградників. Після таких «мудрих» рішень садівництвом і виноградарством селянам займатися було невигідно. Сьогодні ця галузь потребує особливого ставлення і підтримки з боку держави.

Мешканці Чопович проти титанового монстра
Мешканці Чопович проти титанового монстра

07.05.2012 

„Ми живемо в такій країні, де не можна вірити нікому”, - вислів вчителя Чоповицького навчального закладу, що на Малинщині, В. Ходаківського дає відповідь на ключове запитання щодо громадянської позиції більшості людей в Україні, які з патріотів держави перетворились на патріотів власних родин, на тих, чия хата скраю, як говорить народна мудрість.

На Полтавщині виступають проти передачі мисливсько-рибальських угідь у приватні руки

04.05.2012 

В Україні на законодавчому рівні мисливську галузь визначено як одну з галузей народногосподарського комплексу зі своєю інфраструктурою. Прагнення окремих осіб отримати у приватне користування мисливсько-рибальські господарства, на перший погляд, цьому не суперечить, проте все частіше трапляються випадки, коли порибалити чи просто відпочити біля ставка, на лоні природи стає проблематичним.

Обіцяного три роки чекають…

26.04.2012 

З року в рік напередодні чергової річниці Чорнобильської трагедії, яка забрала безліч життів, позбавила домівок сотні тисяч людей, підірвала здоров’я кількох поколінь українських громадян керівництво країни згадує про свої обіцянки щодо подолання наслідків катастрофи, які давало торік, та аналізує втілення їх у життя. Не став винятком і 2012-ий.

Літературні обрії Андрія Дурунди

26.04.2012 

Верховинському письменницькому роду нема переводу. Творчу стезю відомих на всю Україну і далеко за її межами майстрів слова з нашого краю Василя Гренджі-Донського, Петра Скунця гідно продовжує зараз ще один наш земляк Андрій Дурунда – виходець із села Рекіт (Закарпатської області), лауреат міжнародної літературної премії імені Богдана Лепкого, обласної імені Федора Потушняка, керівник секретаріату Закарпатської обласної організації Народної Партії.

Чорнобиль: 26 років по тому

25.04.2012 

Сьогодні Україна готується до вшанування пам'яті чергової, 26 річниці атомної катастрофи на ЧАЕС. Ми, українці, маємо пам'ятати про героїзм тих, хто, жертвуючи собою, рятував інших. Адже саме тому, що тисячі людей, не жалкуючи власного здоров'я, отримали смертельну дозу опромінення, ми зараз мітингуємо, працюємо, відпочиваємо і просто цікаво проводимо свій час, не замислюючись над можливими наслідками Чорнобильської трагедії.

Василь Шпак працює наполегливо і послідовно
Василь Шпак працює наполегливо і послідовно

24.04.2012 

Традиційно люди оцінюють діяльність народного депутата лише вкладом у розвиток економіки регіону, конкретною допомогою виборцям. Проте, це лише частина роботи, адже народні обранці також домагають громадянам у лікуванні, навчанні дітей, відкритті бізнесу, у справедливому судовому розгляді справи.

Сміттєва катастрофа в Україні, або як перетворити сміття на гроші

20.04.2012 

Однією з основних складових благоустрою суспільства, що безпосередньо впливає на якість життя людей, є раціональне використання відходів. За оцінками фахівців, в Україні переробляється тільки 5% сміття, натомість 90% закопують у землю полігонів та сміттєзвалищ, у той час як, наприклад, у Швеції в землю потрапляє лише 1% сміття. Звалища щороку поглинають близько 1500 га землі в Україні, вилучаючи їх із нормального обігу, з економіки та екології країни.

Сергій Терещук: «На роботу іду, як на сповідь, із почуттям високої відповідальності за кожне сказане і проголосоване слово»
Сергій Терещук: «На роботу іду, як на сповідь, із почуттям високої відповідальності за кожне сказане і проголосоване слово»

19.04.2012 

На жаль, український парламент в уяві українців асоціюється з негативними речами. Як тільки не називають нинішню Верховну Раду України: і олігархічним гніздом, і клубом за інтересами, і притулком секретарок та водіїв, які вірою і правдою служать своїм «босам». І в кожному з цих ярликів є певна доля правди.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".