Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Володимир Литвин: ЩЕ РАЗ ПРО ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ

18.09.2013 

«Пливе у сірі безвісті нудьга, пливе безнадія, і стиха хлипає сум. Плачуть голі дерева, плачуть солом’яні стріхи, вмивається сльозами убога земля і не знає, коли осміхнеться, Сірі дні зміняють темнії ночі. Де небо? Де сонце?»

Володимир Литвин: «Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується»

10.09.2013 

Я стояв і стою на тому, що життя і здоров’я людей – це ключове. Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується. Я це бачу під час виїзних прийомів – зростає онкологія, захворювання суглобів, дитячі патології при народженні.

Володимир Литвин стверджує, що у Верховній Раді України під виглядом європейських протягують лобістські закони

06.09.2013 

В даний час складається ситуація, коли деякі депутати Верховної Ради України свої лобістські закони позначають як євроінтеграційні, і за них, не читаючи, голосують всі інші депутати. Про це нещодавно в ефірі одного з українських телеканалів заявив екс-глава парламенту, Голова Народної Партії, позафракційний народний депутат Володимир Литвин.

Виступ Голови Народної Партії, Голови Комітету з питань національної безпеки і оборони, народного депутата України Володимира Литвина на пленарному засіданні Верховної Ради України 04.09.2013 року.

04.09.2013 

Очевидно, що епоха, коли Україна сповідувала у зовнішній політиці принцип рівновіддаленої наближеності щодо ЄС і РФ закінчилася. Питання підписання Угоди про асоціацію і поглибленої ЗВТ фактично є доконаним фактом. Його належить сприймати як данність. Це вже не рішення лише української сторони.

ЧИ Ж ПОБАЧИТЬ СЕЛО СВІТЛО В КІНЦІ ТУНЕЛЮ?

21.05.2013 

Доки політики та керівники усіх рівнів з високих і не дуже трибун патетично проголошували лозунги про те, що не дадуть знищити село, виробництво, соціальна сфера агропромислового комплексу країни скотилися до нульової відмітки. Одне слово, село опинилося в темному тунелю, з якого навіть уже не силкується викарабкатися.

Микола Дейкун: „Ліцензування імпорту є загальноприйнятою світовою нормою”

22.02.2013 

1 березня 2013 року вступає в силу Закон України про ліцензування імпортних ліків №5038-VI, який паралізує їх ввезення на територію України. Микола Дейкун, головний лікар Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, голова фракції Народної Партії в Чернігівській обласній раді, прокоментував основні положення закону.

Реформа украинского образования

14.02.2013 

За время существования украинского государства в сфере образования особой бедой стали нехватка средств, отсутствие политической воли для того, чтобы что-то изменить. Программа реформирования образования до сих пор не утверждена, хотя прошло больше года с тех пор, когда ее обсуждали на специальном собрании. Поскольку дальше обсуждения стратегии дело не пошло, сложно говорить о планах развития украинских школ и вузов.

ВАКЦИНАЦІЯ: ЗАХИСТ ВІД ХВОРОБ ЧИ ГРА В ЛОТЕРЕЮ?

13.02.2013 

На відміну від демократичних країн, профілактичні щеплення в Україні є обов’язковими і часто-густо примусовими. Примусова вакцинація вже давно здійснюється перевіреними методами: залякуванням та соціальним тиском. Так, дітей, у яких відсутні щеплення, відмовляються приймати в ясла, дитячі садочки та школи.

Черниговщина: Ода круглому столу. Хвалебная ли? Печальная ли?

01.02.2013 

Круглый стол. Некий материальный предмет и, в то же время, особый символ, который, с определенной целью, либо был придуман самими людьми, либо был дарован им свыше еще задолго до того, как мы узнали о нем из сказок и легенд. Что-то он да означает. Вы знаете что? Думаю, каждый может – в силу своих знаний и воображения – дать этому приличное определение.

Шторми Фастівщини
Шторми Фастівщини

17.01.2013 

Очевидний той факт, що народ України покинутий на самовиживання. І як це не прикро, покинутий саме тими, кого цей народ обрав, повіривши в палкі гасла, заклики та обіцянки. За політичними війнами та боротьбою за владу «еліта» забула про основне: про честь, совість, у цілому про державу, державність та всі ті складові, що роблять цю державу державою – забули про людей.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого