Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Володимир Литвин: ЩЕ РАЗ ПРО ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ

18.09.2013 

«Пливе у сірі безвісті нудьга, пливе безнадія, і стиха хлипає сум. Плачуть голі дерева, плачуть солом’яні стріхи, вмивається сльозами убога земля і не знає, коли осміхнеться, Сірі дні зміняють темнії ночі. Де небо? Де сонце?»

Володимир Литвин: «Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується»

10.09.2013 

Я стояв і стою на тому, що життя і здоров’я людей – це ключове. Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується. Я це бачу під час виїзних прийомів – зростає онкологія, захворювання суглобів, дитячі патології при народженні.

Володимир Литвин стверджує, що у Верховній Раді України під виглядом європейських протягують лобістські закони

06.09.2013 

В даний час складається ситуація, коли деякі депутати Верховної Ради України свої лобістські закони позначають як євроінтеграційні, і за них, не читаючи, голосують всі інші депутати. Про це нещодавно в ефірі одного з українських телеканалів заявив екс-глава парламенту, Голова Народної Партії, позафракційний народний депутат Володимир Литвин.

Виступ Голови Народної Партії, Голови Комітету з питань національної безпеки і оборони, народного депутата України Володимира Литвина на пленарному засіданні Верховної Ради України 04.09.2013 року.

04.09.2013 

Очевидно, що епоха, коли Україна сповідувала у зовнішній політиці принцип рівновіддаленої наближеності щодо ЄС і РФ закінчилася. Питання підписання Угоди про асоціацію і поглибленої ЗВТ фактично є доконаним фактом. Його належить сприймати як данність. Це вже не рішення лише української сторони.

ЧИ Ж ПОБАЧИТЬ СЕЛО СВІТЛО В КІНЦІ ТУНЕЛЮ?

21.05.2013 

Доки політики та керівники усіх рівнів з високих і не дуже трибун патетично проголошували лозунги про те, що не дадуть знищити село, виробництво, соціальна сфера агропромислового комплексу країни скотилися до нульової відмітки. Одне слово, село опинилося в темному тунелю, з якого навіть уже не силкується викарабкатися.

Микола Дейкун: „Ліцензування імпорту є загальноприйнятою світовою нормою”

22.02.2013 

1 березня 2013 року вступає в силу Закон України про ліцензування імпортних ліків №5038-VI, який паралізує їх ввезення на територію України. Микола Дейкун, головний лікар Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, голова фракції Народної Партії в Чернігівській обласній раді, прокоментував основні положення закону.

Реформа украинского образования

14.02.2013 

За время существования украинского государства в сфере образования особой бедой стали нехватка средств, отсутствие политической воли для того, чтобы что-то изменить. Программа реформирования образования до сих пор не утверждена, хотя прошло больше года с тех пор, когда ее обсуждали на специальном собрании. Поскольку дальше обсуждения стратегии дело не пошло, сложно говорить о планах развития украинских школ и вузов.

ВАКЦИНАЦІЯ: ЗАХИСТ ВІД ХВОРОБ ЧИ ГРА В ЛОТЕРЕЮ?

13.02.2013 

На відміну від демократичних країн, профілактичні щеплення в Україні є обов’язковими і часто-густо примусовими. Примусова вакцинація вже давно здійснюється перевіреними методами: залякуванням та соціальним тиском. Так, дітей, у яких відсутні щеплення, відмовляються приймати в ясла, дитячі садочки та школи.

Черниговщина: Ода круглому столу. Хвалебная ли? Печальная ли?

01.02.2013 

Круглый стол. Некий материальный предмет и, в то же время, особый символ, который, с определенной целью, либо был придуман самими людьми, либо был дарован им свыше еще задолго до того, как мы узнали о нем из сказок и легенд. Что-то он да означает. Вы знаете что? Думаю, каждый может – в силу своих знаний и воображения – дать этому приличное определение.

Шторми Фастівщини
Шторми Фастівщини

17.01.2013 

Очевидний той факт, що народ України покинутий на самовиживання. І як це не прикро, покинутий саме тими, кого цей народ обрав, повіривши в палкі гасла, заклики та обіцянки. За політичними війнами та боротьбою за владу «еліта» забула про основне: про честь, совість, у цілому про державу, державність та всі ті складові, що роблять цю державу державою – забули про людей.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Олена Скоморощенко: пригода з Зеленським нам потрібна для здобуття вищого рівня свідомості

14.04.2019 

Чим для України обернеться ймовірне президентство шоумена Зеленського? Чи можливе розгортання вектору зовнішньополітичного розвитку нашої держави? i-ua.tv і далі продовжує обговорювати результати першого туру президентських виборів.