Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Сергей Гриневецкий: "Только представительство всех регионов в высшем законодательном органе может сбалансировать ситуацию в стране"

03.08.2012 

Народный депутат Украины, первый заместитель председателя Комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности и обороны Сергей Гриневецкий считает, что только представительство всех регионов в высшем законодательном органе может сбалансировать ситуацию в стране. Такое мнение С. Гриневецкий выразил 2 августа на пресс- конференции в ИА "Контекст-Причерноморье".

Наркоманія - загроза здоров'ю нації і стабільності суспільства
Наркоманія - загроза здоров'ю нації і стабільності суспільства

26.07.2012 

Рівень наркоманії і організованої наркоторгівлі в Україні набув характеру національної загрози. Адже наша держава займає одне з перших місць за темпами поширення наркоманії. За даними Міністерства внутрішніх справ, кількість наркозалежних щороку збільшується на 5-10%, при цьому понад 70% хворих – це підлітки.

Василь Шуляк вміє дбати про людей
Василь Шуляк вміє дбати про людей

26.07.2012 

У період коли в Україні у розпалі підготовка до наступних парламентських виборів, хочу розповісти про свого земляка, шанованого в усій окрузі Василя Корнійовича Шуляка. На мій погляд, це – потенційний кандидат у народні депутати України. Селянський син, він стрімко зростав на наших очах як професіонал, мужнів духовно.

Про вибори – без джинси!

24.07.2012 

З наближенням виборів активізуються як політичні лідери та партії, так і суспільство, яке підігрівають подекуди провокаційні заголовки публікацій вітчизняних ЗМІ. Громадяни під час опитувань нарікають на нечесність політиків, а ті, своєю чергою, в аргументах на свою користь наводять «продажність» та суб’єктивність журналістів.

Хто гальмує відміну абонплати?

16.07.2012 

Уже кілька років поспіль питання зависоких цін за спожиті енергоносії турбує всіх жителів Білої Церкви. Палкі дискусії про доцільність двоставкової тарифікації неодноразово виникали на сесіях міської ради, а до моєї депутатської приймальні надходили звернення громадян із проханням перевірити обґрунтування вартості послуг «Білоцерківтепломережі».

Кризис власти: время перезагрузки
Кризис власти: время перезагрузки

12.07.2012 

В воздухе моей страны витает желание перемен. Как говорили классики, «низы не хотят, а верхи не могут». Мне не нравятся слова «маленький украинец», «простой человек» – они носят какой-то оттенок снисходительности. Нет в Украине «простых» и «маленьких» – есть нормальные люди, которые хотят нормально жить в своей стране и заниматься своим делом.

«Мовний» законопроект як основна інформаційна технологія на парламентських виборах

10.07.2012 

«Доброю» традицією в Україні стало педалювання напередодні чергових (чи позачергових) виборів питань, які у той або інший спосіб проводять низку умовних кордонів в українському суспільства: «свої – чужі», «російськомовні – україномовні», «западенці – східняки», «православні – греко-католики» та інші. Зводяться по цим кордонам нові барикади, або ж оновлюються старі. І разом зі зведенням кордонів лунають запевняння: «Ми єдиний народ», «Нас єднає майбутнє» чи щось подібне до цього.

На Полтавщині захищали українську мову?

10.07.2012 

Акції протесту по всій Україні викликало прийняття у Верховній Раді України «мовного» законопроекту. Захищали українську мову й у Полтаві, і скажу чесно: перше, що відчула, підійшовши до площі перед обласною державною адміністрацією, – розчарування.

Валерий Баранов: «Общими усилиями мы можем изменить ситуацию к лучшему»

03.07.2012 

Как это не парадоксально звучит, но несмотря на то, что в мире все больше ощущается дефицит продуктов, несмотря на то, что в нашей стране прекрасные природные условия для развития земледелия и животноводства, за 21 год независимости украинское село оказалось на грани выживания, а органы местного самоуправления в селах остались без финансовых ресурсов и не в состоянии не то что развивать, а даже сохранять созданную в советский период инфраструктуру и социальную сферу.

День Конституции Украины

27.06.2012 

Когда государству что-то от тебя надо, оно вспоминает слова «долг» и «закон». Когда тебе что-то от него надо, оно вспоминает слова «патриотизм» и «очередь». Народный афоризм

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Олена Скоморощенко: пригода з Зеленським нам потрібна для здобуття вищого рівня свідомості

14.04.2019 

Чим для України обернеться ймовірне президентство шоумена Зеленського? Чи можливе розгортання вектору зовнішньополітичного розвитку нашої держави? i-ua.tv і далі продовжує обговорювати результати першого туру президентських виборів.