Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Страна невыученных уроков
Страна невыученных уроков

12.03.2012 

Помните, как говорили герои в фильме «Брат»: «В чем сила, брат?» - «В правде». Каждый из нас это хорошо прочувствовал на себе: мы знаем, что у нас есть права, но мы также знаем, что они существуют только на бумаге, а в реальной жизни действует простой закон – кто сильнее, тот и прав.

Віра Котик: „Державна позиція у ставленні до села має докорінно змінитися”
Віра Котик: „Державна позиція у ставленні до села має докорінно змінитися”

12.03.2012 

Під час минулих виборів до складу сільських і селищних рад Хмельниччини обрано понад 2 тисячі членів Народної Партії (27 % від усього складу). Кожен шостий сільський чи селищний голова – народник. Зараз вони звітують перед однопартійцями про те, як виправдовують довір’я виборців.

Мистецтво бути жінкою

09.03.2012 

У далекому минулому залишилися часи, коли жінка займалася лише домашнім господарством. У боротьбі прекрасної половини людства за свої права минули століття, протягом яких жінки змагалися за рівні права з чоловіками, за право на освіту, роботу, за зміну ставлення до себе, відхід від відомих трьох німецьких «К» – kinder, kirche, küche (діти, церква, кухня).

Феномен Тараса Шевченка

09.03.2012 

"Історія мого життя є частиною історії мого народу", – сказав про себе Тарас Шевченко. І справді, місце Тараса Григоровича як громадсько-політичного діяча, поета і митця в українському суспільстві та в українській культурі особливе. У середині ХІХ ст., коли Росія проводила жорстку асиміляторську політику щодо України, Т.Шевченко у своїх творах виступає з різким осудом поневолення українського народу, а національно-державницька ідея стає панівною у творчості поета.

Олег Зарубінський: «Не думаю, що будуть якісь суттєві зміни в російсько-українських відносинах»
Олег Зарубінський: «Не думаю, що будуть якісь суттєві зміни в російсько-українських відносинах»

06.03.2012 

Як вплине повернення колишнього прем’єр-міністра Росії в президентське крісло на подальші російсько-українські відносини? На думку народного депутата України фракції Народної Партії у Верховній Раді України Олега Зарубінського, суттєвих змін у двосторонніх відносинах з Росією не відбудеться. Про це він сказав у інтерв’ю газеті «Голос України».

Екатерина Ващук: «Чтобы рождались дети – надо дать жилье и работу потенциальным родителям»

01.03.2012 

Налог на бездетность не сможет решить основных демографических проблем в Украине. Об этом заявила нардеп от Народной Партии Екатерина Ващук. "Каждый человек должен решать этот вопрос сам. Есть у людей проблемы, когда тяжело завести ребенка, и не по их вине, поэтому здесь надо думать", - отметила она.

Сергей Гриневецкий: "Виноградарство и виноделие являются одним из приоритетов развития одесской области"

28.02.2012 

Народный депутат Украины фракции Народной Партии в Верховной Раде Украины, первый заместитель председателя Комитета по вопросам национальной безопасности и обороны Верховной Рады Украины Сергей Гриневецкий считает, что виноградарство и виноделие являются одним из приоритетов развития Одесской области.

С.Гриневецький переконаний, що ротації в силових структурах прискорять реформування сектору безпеки

21.02.2012 

Таку думку висловив народний депутат України фракції Народної Партії, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Гриневецький у коментарі ІА «Українські національні новини» 20 лютого 2012 року, відповідаючи на запитання щодо останніх кадрових ротацій у силових структурах України.

Право на існування

09.02.2012 

Проблема наявності людей без певного місця проживання здебільшого актуальна для міст обласного значення та столиці. Пересічні громадяни, як правило, цією проблемою не переймаються, адже у суспільстві існує усталений стереотип: якщо людина опустилася на дно суспільства, то в цьому лише її вина.

Необходимо рассматривать экономически обоснованные тарифы на услуги ЖКХ при реальном росте доходов украинцев
Необходимо рассматривать экономически обоснованные тарифы на услуги ЖКХ при реальном росте доходов украинцев

30.01.2012 

Одним из первых решений 2012 года депутаты украинского парламента отклонили законопроект о введении моратория на повышение цен и тарифов на жилищно-коммунальные услуги для населения. Почему так получилось?

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
ПРАВДА ТА БРЕХНЯ ПРО ПАРЛАМЕНТСЬКУ КОАЛІЦІЮ

16.06.2019 

Що таке парламентська Коаліція та як вона впливає на долю України?