Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Микола Шершун: «Ця сесія буде більш заполітизована, ніж попередні»
Микола Шершун: «Ця сесія буде більш заполітизована, ніж попередні»

14.09.2012 

4 вересня 2012 року розпочала свою роботу ХІ сесія Верховної Ради України VI скликання. Саме цього дня стартував новий політичний сезон, який, очевидно, буде насиченим у зв’язку з наближенням парламентських виборів 28 жовтня 2012 року.

Олександр Кириченко: «Заможний селянин – надія держави»
Олександр Кириченко: «Заможний селянин – надія держави»

10.09.2012 

Чернігівщина – край аграрний. Ця фраза стала характеристикою області і водночас її тягарем. Наявність землі не гарантує добробуту для людей, які живуть у селі, мають пай чи город і готові боротися за своє щастя зранку до вечора. І кожен виживає як може: хто городину зібрав, молока надоїв і повіз на ринок у Чернігів або до найближчого райцентру. Є й такі, хто і до Києва їде. А дехто торгує на узбіччі траси.

Наступного тижня відкриється XI сесія Верховної Ради шостого скликання

03.09.2012 

Як розвиватимуться події в парламенті, які першочергові документи народним обранцям треба розглянути до жовтневих виборів? Чи встигне парламент ухвалити державний бюджет-2013 до листопада і що очікувати країні після перегонів? Про це ми поцікавилися в народних депутатів із різних фракцій.

Олександр Кириченко: «Пенсійний вік та безробіття –  палиця з двома кінцями»
Олександр Кириченко: «Пенсійний вік та безробіття – палиця з двома кінцями»

21.08.2012 

Минулого року в нашій країні прийняли пенсійну реформу, в результаті чого жінки та чоловіки стали іти на пенсію пізніше. Нібито гарна задумка, оскільки у п’ятдесят працівники мають досвід і є фахівцями своєї справи, діти вже дорослі, тому можна і віддатися улюбленій роботі. Але, виявляється, роботодавці не дуже охоче беруть на роботу мудрих та досвідчених працівників, адже всі хочуть «молодих і досвідчених до 30 років».

Власть, бизнес и профсоюзы объединились, чтобы победить безработицу
Власть, бизнес и профсоюзы объединились, чтобы победить безработицу

17.08.2012 

Недавнее подписание Национального трехстороннего соглашения о занятости и рабочих местах призвано сбалансировать отношения на рынке труда и дать новый виток развития экономики в Украине. Какие механизмы взаимодействия власти, общественных организаций и бизнеса будут задействованы для того, чтобы запустить процесс социально-экономического роста в стране? Подробности соглашения прокомментировал глава Луганской областной организации Народной Партии Сергей Болотский.

Как не попасть в трудовую кабалу
Как не попасть в трудовую кабалу

13.08.2012 

Какие риски несет в себе неофициальное трудоустройство? Чего может стоить работнику подпись под трудовым договором без предварительного внимательного изучения его условий? Как уберечь себя от попадания в кабалу? Эти вопросы все чаще возникают в социально-экономическом и правовом пространстве Украины. А понятия «торговля людьми», «рабство» стали печальной приметой нашего времени. К сожалению, и на территории Луганщины стали появляться "работодатели без правил".

Людмила Дригало: «У Верховній Раді «кнопкодавом» не буду»
Людмила Дригало: «У Верховній Раді «кнопкодавом» не буду»

08.08.2012 

Цього тижня в форматі традиційного проекту Білоцерківської профспілки працівників сфери підприємництва і газети «Копейка» ми пропонуємо інтерв’ю з легендарною жінкою, найуспішнішим підприємцем столичного регіону, що не один рік уособлює собою чисте сумління Білої Церкви. Думаю, після такого анонсу не треба бути пророком для переконаного висновку – у нас в гостях голова Київської регіональної організації Народної Партії Людмила Борисівна Дригало. Не зважаючи на зайнятість, вона виконала свою давню обіцянку й погодилась відповісти на кілька редакційних запитань.

Трудоустройство украинцев за рубежом: безысходность или престиж?

25.07.2012 

Почему граждане Украины ищут заработки за границей? Какие меры должно предпринимать государство, чтобы защитить своих граждан, занятых у зарубежных работодателей? Эти вопросы в интервью нашему изданию осветил первый заместитель министра социальной политики, член Политисполкома Народной Партии Василий Надрага.

Выбор профессионального пути - жизненно важное решение для молодежи

19.07.2012 

В современных условиях развития в Украине рыночных отношений, новых форм собственности, конкуренции и, как следствие, безработицы, своевременный и обоснованный выбор молодежью профессии, учебного заведения, приобретает все большее экономическое и социальное значение.

Микола Рудченко: «Для стабілізації ситуації в країні має діяти лише мажоритарна виборча система»
Микола Рудченко: «Для стабілізації ситуації в країні має діяти лише мажоритарна виборча система»

18.07.2012 

6 липня 2012 року завершилася Х сесія Верховної Ради України VІ скликання. Можна сказати, що останній тиждень роботи парламенту був найбільш непередбачуваним за останні роки: у вівторок було прийнято резонансний Закон «Про засади державної мовної політики», а наступного дня Голова Верховної Ради України Володимир Литвин подав у відставку. Вже в п’ятницю присутні в сесійній залі народні депутати висловили вотум довіри главі парламенту, відмовившись включити до порядку денного питання про відставку Володимира Литвина.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
НОВЕ РОЗМЕЖУВАННЯ

20.02.2018 

Лише в окремі нетривалі моменти своєї історії цілий народ можете сягати гідності. Такі періоди лишаються пам'ятними і слугують за приклад, бо решту часу народ нічого видатного не робить чи робить навіть таке, чого потім сам соромиться.