Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Болван и его болванчики

08.10.2014 

Большой бронзовый болван, стоявший в Харькове, не мешал только маленьким живым болванчикам, озабоченным выживанием и усладой сознания собственной значимости. Их в России большинство, и Валерий Панюшкин не одинок, когда утверждает, что люди, ниспровергающие памятники палачам, сами "болваны и есть".

УКРАИНА И ЕВРОПА

22.09.2014 

В 1918 году вышла книга Шпенглера «Закат Европы», в которой автор предрекал скорую гибель европейской культуры, которая не выдержит конкуренции с культурами более молодыми, прежде всего азиатскими.

Все пучком
Все пучком

12.09.2014 

"Фаши, пучок", - объясняет Павел Губарев, фашизм - это "не ярлык, это содержательный термин". Такой, понимаете ли, "итальянский социализм, народный". Он огорчен и разочарован. Ждал встречи с "представителями интеллектуального издания", а вышел вон какой разговор. Простейших вещей не понимают.

Володимир Литвин: Держава має думати, що робити з людьми, для яких війна стала ремеслом

14.08.2014 

Українська армія з величезними складнощами, але звільняє міста на Донбасі. Війна відбувається на фоні парламентської кризи. Розпад коаліції призвів до заяви про відставку прем’єра Арсенія Яценюка, який звинуватив депутатів в тому, що вони не хочуть прийняти його план додаткового фінансування Збройних сил за рахунок інших бюджетників. У четвер парламентаріям буде надано ще один шанс проголосувати за урядові законопроекти і залишити Яценюка на чолі уряду. Голова комітету з питань національної безпеки та оборони, Голова Народної Партії Володимир Литвин прогнозує політичне майбутнє Яценюка, говорить про помилки АТО та чекає, що люди зі зброєю будуть визначати результати дострокових парламентських виборів.

«Если бы террористы не ощущали поддержки со стороны мирного населения, они не имели бы никакой опоры»
«Если бы террористы не ощущали поддержки со стороны мирного населения, они не имели бы никакой опоры»

01.07.2014 

О плане мирного урегулирования конфликта на востоке Украины, о перезагрузке власти, а также о том, какие выводы необходимо сделать политикам и народу, чтобы на территории нашей страны больше не разгорались военные действия, в эксклюзивном интервью корреспонденту интернет-издания Новости Украины – From-UA рассказал Председатель Народной Партии, народный депутат Украины, глава Комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности и обороны Владимир Литвин.

НЕПАРАДНА СТОРОНА ВІЙНИ

20.06.2014 

Без історичної пам’яті не може бути вільної людини, демократії та свободи як засадничих підвалин цивілізованої держави і гуманістичного суспільства. Без історичної пам’яті не може бути вільної людини, демократії та свободи як засадничих підвалин цивілізованої держави і гуманістичного суспільства. Відповідно ключове значення мають питання: якою повинна бути пам’ять? Яку пам’ять треба культивувати? Це має бути державна чорно-біла пам’ять, в якій має місце лише низка перемог? Чи пам’ять має бути повною, а отже — складною, де поряд з перемогами завжди є місце для чогось неприємного, болісно соромливого і навіть ганебного.

Владимир Литвин: сегодня в Украине реализуется отложенный сценарий 2004 года
Владимир Литвин: сегодня в Украине реализуется отложенный сценарий 2004 года

23.05.2014 

…За годы совместной работы над текстами интервью мы договорились с бывшим спикером парламента Украины, а ныне депутатом Верховной Рады Владимиром Литвином говорить абсолютно откровенно, без оглядки на публикацию.

Україна більше не може бути передмістям Європи і Росії – Володимир Литвин
Україна більше не може бути передмістям Європи і Росії – Володимир Литвин

19.05.2014 

Країна переживає найгострішу кризу за час своєї незалежності. Внутрішні протиріччя посилюються зовнішніми чинниками. Південний схід країни охоплений сепаратистськими настроями. Якою країна вийде з цієї ситуації – слабкою і роздробленою, або ж сильною і згуртованою? На ці питання в ефірі радіо «Голос Столиці» відповів Голова Народної Партії, голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки і оборони Володимир Литвин.

Володимир Литвин: Децентралізація, федералізація, сепаратизм: парадокси політичного дискурсу.
Володимир Литвин: Децентралізація, федералізація, сепаратизм: парадокси політичного дискурсу.

12.05.2014 

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинилася Україна, приголомшує і лякає. Біполярний світ, в якому ми ще недавно жили з гострим відчуттям імовірного ядерного апокаліпсису, сьогодні сприймається мало не як простір геополітичної рівноваги.

Володимир Литвин: «Питання сьогодні не в референдумі чи опитуванні, а в тому як сьогодні розпорядитися їх результатами, виходячи з того, що їх можна передбачити з високою долею вірогідності».
Володимир Литвин: «Питання сьогодні не в референдумі чи опитуванні, а в тому як сьогодні розпорядитися їх результатами, виходячи з того, що їх можна передбачити з високою долею вірогідності».

05.05.2014 

Кабінет Міністрів України прагне дати відповідь на ці філософськи питання, запропонувавши проведення загальноукраїнського опитування одночасно з президентськими виборами 25 травня, розмірковує на своїй сторінці у Фесбук голова Народної Партії Володимир Литвин.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
РИЗИКИ ВИБОРУ

15.03.2019 

Саме виборча кампанія проявила новий статус держави Україна і означила ті перспективи, які нас чекають.