Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Володимир Литвин: «Київська влада панічно боїться Майдану».

23.04.2014 

Стенограмма эфира 22.04.2014 року "Героя дня" на Радио Вести

Володимир Литвин: Основна маса провокаторів на сході – доморощені бандити

18.04.2014 

Чи можливі вибори в умовах того, що відбувається на сході України, радіостанція "Голос Столиці" дізналася в голови парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Володимира Литвина.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ЩО НАСПРАВДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ І ПРОПОЗИЦІЇ ДО «УКРАЇНСЬКОГО ПАКЕТУ»
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ЩО НАСПРАВДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ І ПРОПОЗИЦІЇ ДО «УКРАЇНСЬКОГО ПАКЕТУ»

14.04.2014 

Події в Донецькій, Луганській та Харківській областях майже однозначно характеризуються як другий етап реалізації Росією стратегічного плану зруйнування Української держави.

Володимир Литвин: «У практичну площину переводяться плани щодо зриву президентських виборів в Україні».
Володимир Литвин: «У практичну площину переводяться плани щодо зриву президентських виборів в Україні».

11.04.2014 

Судячи з останніх подій на українському сході, Крим – це не остання непомірна ціна за те, щоб ми були державою.

ОСТАННЯ НІЧ КОБЗАРЯ

31.03.2014 

Тарас Григорович Шевченко ввійшов в історію світової культури як великий народний поет. Та, крім поетичного, Бог наділив його ще не одним іншим талантом, бо Шевченко і талановитий маляр, і прозаїк, і драматург, і мемуарист. Шевченко мав добрий голос і дуже любив співати. А читанням своїх віршів покоряв усіх, пише відомий шевченкознавець Павло Зайцев.

Тарасова мати

06.03.2014 

Про матір Тараса Шевченка ми знаємо досить мало. А якою ж була вона жінка, яка народила генія України? Спробуємо відповісти на це питання.

Владимир Литвин: Нынешняя Рада - это пять предвыборных штабов
Владимир Литвин: Нынешняя Рада - это пять предвыборных штабов

13.02.2014 

Председатель Народной Партии, народный депутат Украины Владимир Литвин о роли парламента в поиске выхода из политического кризиса, ущербности возврата к Конституции-2004 и боевых отрядах Майдана и Антимайдана в интервью news.liga.net

Владимир Литвин: Постановка вопроса о федерализации несет угрозы развала страны
Владимир Литвин: Постановка вопроса о федерализации несет угрозы развала страны

06.02.2014 

О видении украинского политического конфликта, а также о возможных путях его решения рассказал в эксклюзивном интервью Председатель Народной Партии, народный депутат Украины Владимир Литвин.

Почему правительство должно было уйти в отставку ещё осенью, как разрешить политический кризис и какой в итоге будет Верховная Рада — об этом Фокусу рассказал экс-спикер Владимир Литвин

20.01.2014 

Правительству нужно было уходить в отставку ещё осенью пришлого года, когда было принято решение приостановить евроинтерацию. Такой шаг, уверяет Фокус Владимир Литвин, помог бы избежать политического кризиса.

Социальные выплаты – единственная статья, которая у нас всегда финансируется любой ценой

17.01.2014 

Об опасной тенденции, проявляющейся при каждом формировании государственного бюджета Украины, о том, кого спас российский кредит, почему происходит недофинансирование региональных и городских казначейств и почему правительство не говорит об истинном положении дел в украинской экономике, в эксклюзивном интервью корреспонденту интернет-издания Новости Украины – From-UA рассказал экс-глава Комитета по вопросам бюджета в ВРУ прошлого созыва Валерий Алексеевич Баранов.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
РИЗИКИ ВИБОРУ

15.03.2019 

Саме виборча кампанія проявила новий статус держави Україна і означила ті перспективи, які нас чекають.