Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Ігор Колодка: „Маємо багатих орендарів, гарні урожаї і бідних селян”

24.12.2012 

Мені 2012 рік запам’ятається тим, що досяг своєї мрії, захистив кандидатську дисертацію. Вона, як і все моє життя, присвячена сільськогосподарському виробництву, новітнім технологічним і технічним проривам у цій визначній галузі розвитку України.

Закон о всеукраинском референдуме

06.12.2012 

Сразу после окончания парламентских выборов, 6 ноября, украинский парламент принял закон №5475-VI «О всеукраинском референдуме», а уже 27 ноября его подписал Президент Украины. Новый закон был принят в первом чтении еще в июне 2010 года, а уже в июле того же года, во время второго чтения, парламент согласился с тем, что часть норм закона не отвечает Конституции Украины.

День национальной трагедии: почти 60% украинцев считают Голодомор 30-х годов геноцидом
День национальной трагедии: почти 60% украинцев считают Голодомор 30-х годов геноцидом

21.11.2012 

24 ноября 2012 года Украина отмечает одну из самых печальных и трагических дат в своей истории. Согласно с Указом Президента от 31 октября 2000 года последняя суббота ноября стала именоваться Днем памяти жертв голодомора и политических репрессий.

Один день довжиною в 30 років
Один день довжиною в 30 років

19.11.2012 

У трудовій біографії колективу Публічного акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон»» нинішній рік тридцятий. На честь ювілею підприємства з ініціативи його генерального директора, заслуженого машинобудівника України, лауреата рейтингового конкурсу «Лідери 21 століття», члена виконкому Тернопільської регіональної організації Народної Партії Ярослава Михайловича Карпика видавництво «Терно - граф» випустило книгу «Один день довжиною в 30 років».

Полтава: вибір зроблено. Час для висновків

16.11.2012 

Офіційні результати нинішніх парламентських виборів уже оприлюднили. Від Полтавщини у одномандатних виборчих округах обрано вісім депутатів-мажоритарників. Саме навколо декого з тих, хто не потрапив до Верховної Ради України, не зважаючи на витрачені мільйони, нині точаться дискусії на сторінках інтернет-видань.

М. Рудченко: «Не потрібно пеняти на дзеркало»
М. Рудченко: «Не потрібно пеняти на дзеркало»

14.11.2012 

Даючи оцінку виборчому процесу в Україні, який, схоже, завершиться ще не скоро, голова Житомирської обласної організації Народної Партії, народний депутат України Микола Рудченко підкреслив: – Багато хто говорить про те, що змішана виборча система себе не виправдала. І справді, вибори в мажоритарних округах продемонстрували найгірший варіант взаємовідносин – кандидат – виборець.

Сергій Гриневецький: «Місцеве самоуправління повинно бути ефективним і компетентним»
Сергій Гриневецький: «Місцеве самоуправління повинно бути ефективним і компетентним»

17.10.2012 

Спираючись на свій досвід, знання проблем міста, можливості державника і громадського діяча, готовий взяти на себе відповідальність за реалізацію своєї передвиборної програми. Виведення економіки та основних параметрів життя на належний рівень вимагає максимальної практичної роботи і підтримки на місцях.

Людмила Дригало: Настав час нових людей і нової політики!
Людмила Дригало: Настав час нових людей і нової політики!

08.10.2012 

Дригало Людмила Борисівна народилася 14 листопада 1954 року в м. Балта Одеської області. Громадянка України, більше 40 років проживає в м. Біла Церква Київської області. Освіта вища, в 1996р. закінчила Київський Національний економічний університет ім. В. Гетьмана. З 1992р. по сьогодні працює директором ПП «Дригало». Голова Київської регіональної організації Народної Партії.

Ми обираємо, чи нам обирають?

24.09.2012 

Попри всі завіряння керівництва держави, що парламентські вибори-2012 в Україні відбуватимуться чесно й прозоро, в місті Біла Церква вже на початковій стадії виборчого процесу – формуванні складу виборчкомів – є достатньо проявів протиправних маніпуляцій, скерованих на забезпечення фальшувань народного волевиявлення.

Чернігівщина: Депутати вимагають правового захисту

19.09.2012 

17 вересня 2012 року депутат Чернігівської обласної ради (фракція Народної Партії), головний лікар Ніжинського міського пологового будинку Валерій Якуба та депутати Ніжинської міської ради звернулися з офіційним листом до начальника управління МВС України в Чернігівській області генерал-майора міліції Михайлика О.Г. та прокурора Чернігівської області державного радника юстиції III класу Мірошниченка С.С. з клопотанням щодо негайного ініціювання повного та об’єктивного проведення досудового слідства ...

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...