Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Ігор Колодка: „Маємо багатих орендарів, гарні урожаї і бідних селян”

24.12.2012 

Мені 2012 рік запам’ятається тим, що досяг своєї мрії, захистив кандидатську дисертацію. Вона, як і все моє життя, присвячена сільськогосподарському виробництву, новітнім технологічним і технічним проривам у цій визначній галузі розвитку України.

Закон о всеукраинском референдуме

06.12.2012 

Сразу после окончания парламентских выборов, 6 ноября, украинский парламент принял закон №5475-VI «О всеукраинском референдуме», а уже 27 ноября его подписал Президент Украины. Новый закон был принят в первом чтении еще в июне 2010 года, а уже в июле того же года, во время второго чтения, парламент согласился с тем, что часть норм закона не отвечает Конституции Украины.

День национальной трагедии: почти 60% украинцев считают Голодомор 30-х годов геноцидом
День национальной трагедии: почти 60% украинцев считают Голодомор 30-х годов геноцидом

21.11.2012 

24 ноября 2012 года Украина отмечает одну из самых печальных и трагических дат в своей истории. Согласно с Указом Президента от 31 октября 2000 года последняя суббота ноября стала именоваться Днем памяти жертв голодомора и политических репрессий.

Один день довжиною в 30 років
Один день довжиною в 30 років

19.11.2012 

У трудовій біографії колективу Публічного акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон»» нинішній рік тридцятий. На честь ювілею підприємства з ініціативи його генерального директора, заслуженого машинобудівника України, лауреата рейтингового конкурсу «Лідери 21 століття», члена виконкому Тернопільської регіональної організації Народної Партії Ярослава Михайловича Карпика видавництво «Терно - граф» випустило книгу «Один день довжиною в 30 років».

Полтава: вибір зроблено. Час для висновків

16.11.2012 

Офіційні результати нинішніх парламентських виборів уже оприлюднили. Від Полтавщини у одномандатних виборчих округах обрано вісім депутатів-мажоритарників. Саме навколо декого з тих, хто не потрапив до Верховної Ради України, не зважаючи на витрачені мільйони, нині точаться дискусії на сторінках інтернет-видань.

М. Рудченко: «Не потрібно пеняти на дзеркало»
М. Рудченко: «Не потрібно пеняти на дзеркало»

14.11.2012 

Даючи оцінку виборчому процесу в Україні, який, схоже, завершиться ще не скоро, голова Житомирської обласної організації Народної Партії, народний депутат України Микола Рудченко підкреслив: – Багато хто говорить про те, що змішана виборча система себе не виправдала. І справді, вибори в мажоритарних округах продемонстрували найгірший варіант взаємовідносин – кандидат – виборець.

Сергій Гриневецький: «Місцеве самоуправління повинно бути ефективним і компетентним»
Сергій Гриневецький: «Місцеве самоуправління повинно бути ефективним і компетентним»

17.10.2012 

Спираючись на свій досвід, знання проблем міста, можливості державника і громадського діяча, готовий взяти на себе відповідальність за реалізацію своєї передвиборної програми. Виведення економіки та основних параметрів життя на належний рівень вимагає максимальної практичної роботи і підтримки на місцях.

Людмила Дригало: Настав час нових людей і нової політики!
Людмила Дригало: Настав час нових людей і нової політики!

08.10.2012 

Дригало Людмила Борисівна народилася 14 листопада 1954 року в м. Балта Одеської області. Громадянка України, більше 40 років проживає в м. Біла Церква Київської області. Освіта вища, в 1996р. закінчила Київський Національний економічний університет ім. В. Гетьмана. З 1992р. по сьогодні працює директором ПП «Дригало». Голова Київської регіональної організації Народної Партії.

Ми обираємо, чи нам обирають?

24.09.2012 

Попри всі завіряння керівництва держави, що парламентські вибори-2012 в Україні відбуватимуться чесно й прозоро, в місті Біла Церква вже на початковій стадії виборчого процесу – формуванні складу виборчкомів – є достатньо проявів протиправних маніпуляцій, скерованих на забезпечення фальшувань народного волевиявлення.

Чернігівщина: Депутати вимагають правового захисту

19.09.2012 

17 вересня 2012 року депутат Чернігівської обласної ради (фракція Народної Партії), головний лікар Ніжинського міського пологового будинку Валерій Якуба та депутати Ніжинської міської ради звернулися з офіційним листом до начальника управління МВС України в Чернігівській області генерал-майора міліції Михайлика О.Г. та прокурора Чернігівської області державного радника юстиції III класу Мірошниченка С.С. з клопотанням щодо негайного ініціювання повного та об’єктивного проведення досудового слідства ...

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
ПРАВДА ТА БРЕХНЯ ПРО ПАРЛАМЕНТСЬКУ КОАЛІЦІЮ

16.06.2019 

Що таке парламентська Коаліція та як вона впливає на долю України?