Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Згадуючи про Велику Вітчизняну війну
Згадуючи про Велику Вітчизняну війну

14.06.2012 

22 червня – сумна і трагічна дата в нашій історії – початок Великої Вітчизняної війни. Тим, хто народився після війни, навіть важко уявити, що довелося пережити людям, які здобували Велику Перемогу, і саме тому так важливо зберігати пам'ять про учасників тих історичних подій, їхні спогади.

Турбота людей допоможе подолати будь-які труднощі

13.06.2012 

Жителі села Карачіївці вже звикли, що до їхнього села нерідко переїжджають переселенці з інших регіонів України. Ось уже не один рік тут мешкають три сім’ї із Закарпатської області. Вони, як мовиться, уже надійно прижились, добре хазяйнують, потоваришували з місцевими сельчанами. А десь місяць тому у Карачіївцях з’явилась ще одна сім’я із Закарпаття.

Загублена зірка
Загублена зірка

07.06.2012 

А все могло би бути інакше... Снилися б квітучі сади і хмари у формі казкових тварин. Очі щурив би від теплого полтавського сонця, а не від афганських гір, що зловісним гуркотом БТРів привиджувалися прямо за кермом у робочий день. І ніколи би не полосували душу слова "Я тебе туди не посилав"...

Здоров’я дітей – безцінне

01.06.2012 

Питання лікування онкологічних хвороб у дітей – гостра проблема для України. Щороку в країні виявляють онкозахворювання у 11-12 дітей на 100 тисяч населення дитячого віку, половина з яких помирає. Близько 23% хворих помирає протягом першого року після діагностування хвороби.

К.Боровик: „Я йду на вибори, щоб своїми знаннями, досвідом, відповідальністю допомагати людям!”

31.05.2012 

Ми в Україні, на цих чорноземах, у цій чудовій природі, у помірних кліматичних умовах, повинні жити значно краще, ніж живемо сьогодні! Наприкінці квітня нинішнього року на загальному зібранні мисливців і рибалок Полтавщини, членів обласної організації УТМР та прихильників, мені було запропоновано взяти участь у цьогорічних виборах до Верховної Ради України як представникові від громадського об’єднання.

Селяни чекають сучасної агротехніки

24.05.2012 

Сьогодні маємо дуже багато проблем із забезпеченням аграріїв сільськогосподарською технікою. Вона з кожним роком старіє – як фізично, так і морально, а отже не задовольняє потреби сучасного товаровиробника.

Історія зародження слов’янської писемності

23.05.2012 

24 травня весь православний світ вшановує пам’ять святих рівноапостольних братів-просвітителів Кирила і Мефодія, які започаткували слов’янську писемність, здійснили переклад богослужбових книг із грецької мови на слов’янську та поширювали християнське вчення. Відома і приблизна дата виникнення слов’янського письма.

Щоб розвивалося виноградарство і садівництво

07.05.2012 

Багато з нас добре пам’ятають якої шкоди завдала виноградарству боротьба з алкоголізмом після доленосних рішень М. Горбачова у 1985 році. Її результатом стало знищення унікальних виноградників. Після таких «мудрих» рішень садівництвом і виноградарством селянам займатися було невигідно. Сьогодні ця галузь потребує особливого ставлення і підтримки з боку держави.

Мешканці Чопович проти титанового монстра
Мешканці Чопович проти титанового монстра

07.05.2012 

„Ми живемо в такій країні, де не можна вірити нікому”, - вислів вчителя Чоповицького навчального закладу, що на Малинщині, В. Ходаківського дає відповідь на ключове запитання щодо громадянської позиції більшості людей в Україні, які з патріотів держави перетворились на патріотів власних родин, на тих, чия хата скраю, як говорить народна мудрість.

На Полтавщині виступають проти передачі мисливсько-рибальських угідь у приватні руки

04.05.2012 

В Україні на законодавчому рівні мисливську галузь визначено як одну з галузей народногосподарського комплексу зі своєю інфраструктурою. Прагнення окремих осіб отримати у приватне користування мисливсько-рибальські господарства, на перший погляд, цьому не суперечить, проте все частіше трапляються випадки, коли порибалити чи просто відпочити біля ставка, на лоні природи стає проблематичним.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...