Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Згадуючи про Велику Вітчизняну війну
Згадуючи про Велику Вітчизняну війну

14.06.2012 

22 червня – сумна і трагічна дата в нашій історії – початок Великої Вітчизняної війни. Тим, хто народився після війни, навіть важко уявити, що довелося пережити людям, які здобували Велику Перемогу, і саме тому так важливо зберігати пам'ять про учасників тих історичних подій, їхні спогади.

Турбота людей допоможе подолати будь-які труднощі

13.06.2012 

Жителі села Карачіївці вже звикли, що до їхнього села нерідко переїжджають переселенці з інших регіонів України. Ось уже не один рік тут мешкають три сім’ї із Закарпатської області. Вони, як мовиться, уже надійно прижились, добре хазяйнують, потоваришували з місцевими сельчанами. А десь місяць тому у Карачіївцях з’явилась ще одна сім’я із Закарпаття.

Загублена зірка
Загублена зірка

07.06.2012 

А все могло би бути інакше... Снилися б квітучі сади і хмари у формі казкових тварин. Очі щурив би від теплого полтавського сонця, а не від афганських гір, що зловісним гуркотом БТРів привиджувалися прямо за кермом у робочий день. І ніколи би не полосували душу слова "Я тебе туди не посилав"...

Здоров’я дітей – безцінне

01.06.2012 

Питання лікування онкологічних хвороб у дітей – гостра проблема для України. Щороку в країні виявляють онкозахворювання у 11-12 дітей на 100 тисяч населення дитячого віку, половина з яких помирає. Близько 23% хворих помирає протягом першого року після діагностування хвороби.

К.Боровик: „Я йду на вибори, щоб своїми знаннями, досвідом, відповідальністю допомагати людям!”

31.05.2012 

Ми в Україні, на цих чорноземах, у цій чудовій природі, у помірних кліматичних умовах, повинні жити значно краще, ніж живемо сьогодні! Наприкінці квітня нинішнього року на загальному зібранні мисливців і рибалок Полтавщини, членів обласної організації УТМР та прихильників, мені було запропоновано взяти участь у цьогорічних виборах до Верховної Ради України як представникові від громадського об’єднання.

Селяни чекають сучасної агротехніки

24.05.2012 

Сьогодні маємо дуже багато проблем із забезпеченням аграріїв сільськогосподарською технікою. Вона з кожним роком старіє – як фізично, так і морально, а отже не задовольняє потреби сучасного товаровиробника.

Історія зародження слов’янської писемності

23.05.2012 

24 травня весь православний світ вшановує пам’ять святих рівноапостольних братів-просвітителів Кирила і Мефодія, які започаткували слов’янську писемність, здійснили переклад богослужбових книг із грецької мови на слов’янську та поширювали християнське вчення. Відома і приблизна дата виникнення слов’янського письма.

Щоб розвивалося виноградарство і садівництво

07.05.2012 

Багато з нас добре пам’ятають якої шкоди завдала виноградарству боротьба з алкоголізмом після доленосних рішень М. Горбачова у 1985 році. Її результатом стало знищення унікальних виноградників. Після таких «мудрих» рішень садівництвом і виноградарством селянам займатися було невигідно. Сьогодні ця галузь потребує особливого ставлення і підтримки з боку держави.

Мешканці Чопович проти титанового монстра
Мешканці Чопович проти титанового монстра

07.05.2012 

„Ми живемо в такій країні, де не можна вірити нікому”, - вислів вчителя Чоповицького навчального закладу, що на Малинщині, В. Ходаківського дає відповідь на ключове запитання щодо громадянської позиції більшості людей в Україні, які з патріотів держави перетворились на патріотів власних родин, на тих, чия хата скраю, як говорить народна мудрість.

На Полтавщині виступають проти передачі мисливсько-рибальських угідь у приватні руки

04.05.2012 

В Україні на законодавчому рівні мисливську галузь визначено як одну з галузей народногосподарського комплексу зі своєю інфраструктурою. Прагнення окремих осіб отримати у приватне користування мисливсько-рибальські господарства, на перший погляд, цьому не суперечить, проте все частіше трапляються випадки, коли порибалити чи просто відпочити біля ставка, на лоні природи стає проблематичним.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
ПРАВДА ТА БРЕХНЯ ПРО ПАРЛАМЕНТСЬКУ КОАЛІЦІЮ

16.06.2019 

Що таке парламентська Коаліція та як вона впливає на долю України?