Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви партії
ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

19.06.2014 

Україна переживає найдраматичніший момент у своїй історії. Йдеться про саме її існування. Продовжується черговий етап реалізації плану з руйнування Української держави. За таких умов влада не повинна займатися виключно розсадкою чергових одіозних чиновників у теплі крісла. Неможливо перейматися лише пошуком внутрішніх ворогів і постійно посипати голову попелом, нарікаючи на дії попередників. Сьогодні вкрай необхідно оперативно реагувати на події. В першу чергу, новообраний Президент України має взяти на себе відповідальність за наведення конституційного порядку і законності.

ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

16.05.2014 

У східних областях України відбувається другий етап стратегічного плану руйнування Української держави. Сьогодні тут діють диверсійні групи, які за підтримки сепаратистів, а також корумпованих представників влади і правоохоронних органів прагнуть дестабілізувати ситуацію в регіоні. Їхні дії мають бути кваліфіковані як міжнародний тероризм. Деструктивні сили прагнуть: переконати міжнародне співтовариство у тому, що українці фактично не є дієздатними, що вони історично неспроможні бути державотворчою нацією. Створити умови для недопущення і зриву президентських виборів, що дозволить продовжувати політику, про ніби то відсутність легітимної влади в Україні. А відтак і неможливість повноцінного діалогу з нею. Змусити світ, а заодно й нас, переключити увагу з Криму і забути про нього як невід’ємну складову України. Легітимізувати претензії Росії до України у вигляді плану стабілізації ситуації в ній: федералізація, російська мова, позаблоковий статус та конституція, а вже потім вибори президента, тобто пролонгація нестабільності і невизначеності мінімум до кінця 2014 року.

Привітання Політвиконкому Народної Партії з нагоди Дня Перемоги

08.05.2014 

Прийміть найщиріші вітання з днем Перемоги – святом порятунку людства від фашизму та сподівань на мирне майбутнє.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Міжнародного дня солідарності трудящих

30.04.2014 

Першотравень сьогодні – це день людей праці, тих, хто створює матеріальні та духовні блага, забезпечує стабільність і невпинний розвиток суспільства. Це свято тих, чий невтомний труд є найважливішою складовою процесу модернізації України, подолання кризових явищ, створення сильної економічної, соціально-орієнтованої та демократичної держави.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Великодня

18.04.2014 

Вітаємо Вас зі світлим та радісним святом – з Великим Днем Воскресіння Христового!

Привітання Політвиконкому НП до 8 березня

07.03.2014 

Дорогі жінки! Щиро вітаємо Вас зі святом – 8 березня!

ЗАЯВА Народної Партії

21.02.2014 

Рішуче засуджуємо прояви сепаратизму в Україні!

Заява Народної Партії

11.02.2014 

Країна потребує професійного Уряду! Народна Партія звертається до влади та опозиції з пропозицією – негайно розпочати процес створення технократичного уряду «Народної Довіри».

Заява Народної Партії

30.01.2014 

,,Зволікати – шкодити країні”

Заява Народної Партії

25.01.2014 

Україна опинилися перед загрозою втрати державності

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
КОНСТИТУЦІЙНИЙ УЛЬТИМАТУМ

19.08.2019 

Господь зробив Україні два подарунка, які водночас стали її прокляттям: родючий чорнозем і позицію серединної землі, яка стала фронтиром між цивілізаціями.