Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Україна і світ
Справжня мета справи проти Кучми - The Business New Europe

20.06.2011 

Перерозподіл українських активів триває. Справа проти Кучми відкрита для того, щоб посадити Віктора Пінчука за стіл переговорів, за яким він погодиться на вигідні для Партії регіонів умови передачі своїх активів, пише Іван Лозовий у статті, яку опублікував інтернет-портал видання The Business New Europe.

Володимир Ленін був частково євреєм, свідчать розсекречені матеріали КДБ - Time

19.06.2011 

Згідно з оприлюдненими матеріалами КДБ, дід Леніна по материнській лінії був євреєм із Житомира. Ця інформація може похитнути прихильне ставлення до Жовтневої революції серед росіян, які страждають від латентного антисемітизму, а також прискорити поховання муміфікованого вождя – йдеться у статті Еммануеля Ґринжпана, яку оприлюднив інтернет-портал американського тижневика Time.

«Громадянська платформа» братається з українськими фашистами - Gazeta Wyborcza

18.06.2011 

ВО «Свобода» як інструмент польської партійної боротьби. На Дні Львова до Кракова в складі львівської делегації приїхали представники ВО «Свобода». Партія «Право і справедливість» обурена: мовляв, їхні опоненти з «Громадянської платформи» запросили «українських фашистів». І навіть вимагає від польської прокуратури порушити справу, пише Бартломей Курась у статті в польській Gazeta Wyborcza.

Згідно з постановою суду, американська фірма має заплатити Україні - The Wall Street Journal

17.06.2011 

Корупційні схеми при закупівлі медикаментів. Український уряд купував вакцину через підставні фірми за суттєво завищеною ціною. Отримані гроші ті відмивали через банківські рахунки в США та Латвії. Тепер американський суд ухвалив рішення на користь українського уряду, ідеться у статті Дайон Сірсі в американському виданні The Wall Street Journal.

Українська політика під слідством - openDemocracy

16.06.2011 

Мета – абсолютна влада? Віктор Янукович має всі шанси на другий президентський термін та здобуття більшості в парламенті на виборах 2012 року. З цією метою його команда організувала масштабні репресії проти опозиції. Тим часом розчаровані в політиці українці навряд чи вийдуть на вулиці ще й тому, що мають вкрай мало інформації внаслідок контролю влади над провідними ЗМІ, пише Наталія Седлецька в статті, яку опублікувало британське інтернет-видання openDemocracy.

Україна: країна в «круп‘яній кризі» - Die Presse

15.06.2011 

Політично важлива крупа. Гречка, яку на Заході споживають вкрай рідко, в Україні має величезне значення. Настільки, що через її дефіцит та сумнівну оборудку із закупівлі в Китаї може навіть постраждати уряд Миколи Азарова, пише Ютта Зоммербауер в австрійській Die Presse.

Україна вирішила ще раз зекономити на армії - Независимая газета

14.06.2011 

Україна скорочує армію. В умовах, коли інші країни розвивають оборонні програми, Україна єдина у Європі не проводить переозброєння. Міноборони планує відбутися механічним скороченням військових – пише Тетяна Івженко у статті в російській «Независимой газете».

Впливовий голос для українських знедолених - Transitions Online

13.06.2011 

У чому секрет кар‘єрного довголіття Ніни Карпачової? Змінилися три президенти та чотири склади парламенту, а вона досі залишається на посаді омбудсмена. Наступного року Верховна Рада має знову обирати уповноваженого з прав людини. Головний конкурент Карпачової – Євген Захаров – за свою гостру критику правлячої Партії регіонів навряд чи здобуде підтримку парламенту. А тому, можливо, Карпачова і надалі залишиться на посаді – йдеться у статті Сергія Сидоренка для чеського онлайн-видання Transitions Online.

Жити з ВІЛ в Україні - The Guardian

12.06.2011 

Якщо держава не допомагає – то нехай хоча б не заважає. Боротьба з поширенням ВІЛ в Україні здебільшого здійснюється завдяки неурядовим організаціям. Держава ж виділяє недостатньо коштів навіть на реалізацію ухваленого закону, а зараз ще й тисне на громадських активістів, йдеться у статті Тетяни Афанасіаді в британському виданні The Guardian.

Суперечка навколо польського пам’ятника - Rzeczpospolita

11.06.2011 

Польський пам‘ятник знову спричинив суперечки у Львові. Націоналісти звертають увагу на недотримання процедур при спорудженні пам‘ятника польським вченим, які були розстріляні нацистами під час Другої світової. Ймовірно, протест спричинений небажанням нагадування про польськість Львова до війни, йдеться у статті Пьотра Жиховіча і Тетяни Серветник в польському виданні Rzeczpospolita.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".