Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
НЕ ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ…

03.10.2018

 

У лінивих завжди свято. У нинішньої влади – в усьому перемоги. Вона виглядає як сім’я з реклами прального порошку – випромінює щастя. Водночас новітній «директорат» України – це такі собі «поміщицькі діти», які набрали калорій, бо ніколи не займалися фізичною працею, лише спостерігали, як працюють інші.
Це – така собі «закрита церква». У якій з людьми розмовляють повчально-директорським тоном, вважаючи, що вони нічого не розуміють та раді будь-яким подачкам з «панських плечей».
Ось і зараз піднесено-урочисто ощасливили суспільство повідомленням, що з 1 березня відбудеться підвищення пенсій. Що вже рік починається з цієї дати? Та ні! Вибори! А до них – «державна гречка» для правильного волевиявлення громадян. Особливо з урахуванням того, що старше покоління дисципліновано ходить на вибори. Тому не треба слинити свої офіційні губи словами про чесні вибори…
Така поведінка влади і є контрреволюцією, спробою вкрасти революцію, яка була не заради заміни осіб біля державного корита. Але це цілковитий привід для наступного громадянського конфлікту. Чемпіон світу у «Формулі -1» Марко Андретті якось сказав: якщо тобі здається, що все під контролем, тоді ти недостатньо швидко їдеш.
Окрім цього, українські очільники ще й не туди їдуть… Просто вони рушили на вибори як лосось на нерест.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...