Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Поки не пізно, треба зійти із плакатів зовнішньої реклами, з телеекранів та побачити, як і чим живе країна".

02.11.2018

Останнім часом про це гірко кажуть люди у сільській місцевості, особливо самотні літні жінки. На кожній зустрічі доводиться чути одне й те ж: як вижити на 1500 грн. пенсії? Чому закриваються поштові відділення, відміняються зупинки потягів на невеличких станціях, призупиняють роботу вантажні термінали? Як вижити без аптек, ФАПів та амбулаторій, без автобусного сполучення з райцентром? Особливо на фоні вихвалянь державних керманичів про небачений розмах дорожнього будівництва та ремонтів доріг. Де все це? У якій країні?
Маніпуляції, жонглювання реформаторською риторикою, наповнення інформації від влади брехнею сприймаються на місцях як жорстокість державних керманичів до власного народу.
Негатив, в якому нинішня влада навчилася жити й правити, видається як вище благо для країни. Додаймо до цього поділ її на «своїх» та «чужих» і отримаємо гірку реальність нашого сьогодення.
Поки не пізно, треба зійти із плакатів зовнішньої реклами, з телеекранів та побачити, як і чим живе країна. А країна – це прості громадяни. Завтра вже може бути пізно.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого