Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Скрапленого газу немає і не буде, тож заправляйте балони на заправках для автомобілів

16.05.2018

За розмовами і прогнозами про те, що Уряд виконає вимогу МВФ і найближчим часом ціна на побутовий газ зросте щонайменше на 60%, поза увагою залишається інша кричуща проблема. Значна частина населенних пунктів взагалі не газифікована і люди використовують скраплений газ для приготування їжи. Однак придбати його зараз стало практично неможливо. При цьому ціна балону складає до половини пенсії. Я декілька разів звертався до Уряду з цього приводу, реагуючи на скарги жителів округу. Відповіді були такого змісту: це локальна проблема, ми її вже розв’язали, тобто газ підвезли, і не драматизуйте ситуацію. 
Але, судячи з листів, які посипались до мене з цього приводу з усієї країни, - це загальноукраїнська проблема. Наприклад, в останньому листі пенсіонер Погуляйло В.М. з м. Ічня Черніговської області пише: місцеві керівники кажуть – скрапленого газу немає і не буде, тож заправляйте балони на заправках для автомобілів. А це вже подвійний цинізм – як скористається цим самотня пенсіонерка і чому для автомобілів газ є, а для сільського пенсіонера його немає? Схоже, цю категорію влада взагалі списала з будь-яких рахунків, зняла так би мовити з «довольства». 
Знову з цього приводу звернувся до Уряду. Прошу всіх, кому ця тема не байдужа, не мовчати. Інакше виходить, що я один нагнітаю обстановку. До мого останнього листа до Кабінету Міністрів прошу додавайте свої листи, звернення, заяви, вимоги. Може тоді влада почує…

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...