Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Шановні Новоград-Волинці! Дорогі земляки!

22.05.2018

З глибоким смутком та тривогою сприйняв повідомлення про пожежу у Молодіжному центрі в м.Новограді-Волинському. Адже це не лише історична пам`ятка, а й символ міста. Цілком очевидно, що рано чи пізно щось подібне мало трапитися, бо все йшло до того.
Повальна комерціалізація історичної та архітектурної пам’ятки обернулася бідою. Мені особливо прикро, оскільки до ремонтних робіт і реконструкції приміщення мною було докладено багато зусиль, насамперед фінансового характеру.
Ми повинні разом вимагати всебічного і об’єктивного розслідування причин цього лиха. Істина повинна бути встановлена та доведена до громадськості. Простіше все списати на підпал і так би мовити закрити проблему.
Взагалі те, що трапилося, має стати приводом для широкого громадського обговорення організації життєдіяльності міста та ситуації в громаді. Потрібно попередити не лише щось подібне на майбутнє, а й предметно подивитися на вражаючі різного роду факти негативних проявів, зростання злочинності та занедбаності, які різко погіршують атмосферу у Новоград-Волинському.
Нам треба об’єднати зусилля і для відновлення унікальної пам’ятки.
Звертаюся до міської влади, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ, організацій, до бізнесу та до всіх людей провести зібрання громадськості для обговорення проблем міста та вироблення узгодженого плану дій для його оздоровлення й розвитку.
Зі свого боку, як завжди, не стоятиму осторонь.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Олена Скоморощенко: пригода з Зеленським нам потрібна для здобуття вищого рівня свідомості

14.04.2019 

Чим для України обернеться ймовірне президентство шоумена Зеленського? Чи можливе розгортання вектору зовнішньополітичного розвитку нашої держави? i-ua.tv і далі продовжує обговорювати результати першого туру президентських виборів.