Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ В.ЛИТВИНА ЗА ЧЕРВЕНЬ 2018 РОКУ

04.07.2018

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за червень 2018 року

Виборчий округ №65

Розглянув та опрацював 268 листів та заяв громадян, підготував та направив в органи влади 136 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України три депутатських запити, багаторазово виступав на пленарних засіданнях, вніс 4 законопроекти. 
54 заявникам сприяв у проведенні обстежень, консультацій, лікувань та у вирішенні інших питань. 
Організував матеріальну допомогу людям через обласні і місцеві органи влади на суму 58 тис. грн., особисто надав матдопомоги на 25 тис.грн.
Домігся виділення 5 млн.грн. державної субвенції місцевим бюджетам округу на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій.
Продовжував займатися проблемами забруднення річок Хомора та Случ. Переконав Міноборони в необхідності відновлення госпіталю у Новоград-Волинському, який буде підпорядкований Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону (м.Віниця), про що свідчить лист Міністра. 
Безпосередньо на окрузі провів 32 зустрічі, прийняв 87 громадян. Зокрема, відвідав КЗ «Городницький центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю», передав центру реабілітаційне обладнання. Взяв участь у роботі сесії Городницької селищної ради. 
Зустрівся з батьками та дітьми у Центрі соціальної реабілітації дітей -інвалідів Новоград-Волинської міської ради. Передав для центру реабілітаційне обладнання. Допоміг з надходженням коштів для придбання реабілітаційного обладнання на суму 150,5 тис. грн. 
Провів зустріч з жителями будинку по вул. Рокосовського 22 у місті Новограді-Волинському. Сприяв виділенню коштів у сумі 406 тис.грн. на проведення капітального ремонту будинку та 150 тис.грн на капітальний ремонт покрівлі будинку. Зустрівся з жителями мікрорайону «Дружба» для обговорення питання будівництва водогону, на що допоміг з виділенням коштів в сумі 140 тис. грн.
Взяв участь з нагоди випуску Новоград-Волинського колегіуму. 24–м випускникам вручив подарунки. Був присутнім на урочистостях, присвячених 150–річчю Мокренської школи. Відзначив трьох випускників школи та 6-х працівників освіти. Для школи передав ноутбук.
З нагоди 100–річчя запровадження державної служби відзначив цінними подарунками 4 працівників, вручив матеріальну допомогу 6 ветеранам державної служби Баранівського району, а 7 артистам - сувеніри.
Ознайомився з роботою ТОВ «Органік Мілк» та ТОВ « Органічний м’ясний продукт» у м. Баранівка, спілкувався з працівниками.
Взяв участь у випуску із Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей, де чотирьом випускникам вручив гранти, а також у заходах до дня Пулинської громади Житомирської області. Трьох жителів селища відзначив цінними подарунками.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся», згідно програми «Медична допомога», провів прийом та обстеження жителів Пулинського району у селах Кошелівка, Курне, Мартинівка. Всього обстежено 82 жителі.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 107 жителів округу.

 

 

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Олена Скоморощенко: пригода з Зеленським нам потрібна для здобуття вищого рівня свідомості

14.04.2019 

Чим для України обернеться ймовірне президентство шоумена Зеленського? Чи можливе розгортання вектору зовнішньополітичного розвитку нашої держави? i-ua.tv і далі продовжує обговорювати результати першого туру президентських виборів.