Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: Серед кандидатів у Президенти більш-менш реальних претендентів на президентство – одиниці. Усіх інших можна поділити на групи

18.01.2019

Серед кандидатів у Президенти більш-менш реальних претендентів на президентство – одиниці. Усіх інших можна поділити на групи:

1. Спаринг-партнери основних кандидатів, за яких, скоріше за все, «важковаговики» робитимуть відповідні застави в 2,5 млн грн, щоб отримати їх квоти у виборчих комісіях з метою необхідного контролю за ними. Зрозуміло, що за це технічні кандидати розраховують на отримання відповідних преференцій.

2. Ті, хто, дивлячись на те, як сьогодні потрапляють у владу, стають, скажімо, міністрами чи губернаторами, вважають, що їм можна замахнутися відразу на президентство, адже вони розумніші за тих, хто взявся визначати долю країни.

3. Явно технічні учасники кампанії, які присутність в ній розглядають як можливість просто «заробити», продавши свої місця в комісіях грошовитим кандидатам. Подейкують, що суми за це сягатимуть до 500 тис. доларів.

4. Кандидати, які президентську кампанію розглядають як тренінг перед майбутніми парламентськими виборами. Але при цьому намагатимуться заробити на них у вище зазначений спосіб.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...