Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Нову країну можна народити тільки знизу

15.03.2019

Нашому суспільству виявилось надзвичайно важко помислити створення Нової Країни через свої соціальні інституції і їх базис – ГРОМАДИ! 
Ми обговорюємо (і очікуємо) дива від ефемерної держави, політиків, міжнародної спільноти… І нас зовсім не гнітить думка, що ми весь час намагаємося запозичити щось чуже: суспільні відносини, закони, інституції, економіку.
В наші голови ніяк не вкладається, що Нову Країну можна народити тільки знизу і тільки через свої природні інституції: сім’ю, кооперацію, церкву, тер.оборону, освіту, громадянське суспільство і їхнє ядро – ГРОМАДИ. Бо вони саме ті, що витікають із першооснов будь якої цивілізації: етики, економіки і права.
Громадянське (від приналежності до громади) мислення здебільшого притаманне людям, які мислять вільно і готові домовлятися про спільне і з рештою про те як нам жити разом. 
Ми усі стоїмо на порозі великих суспільних потрясінь, які дадуть нам черговий шанс і відкриють «вікно можливостей» з реалізації першочергового завдання: Про організацію складної моделі співжиття.

Саму передачу дивіться за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14976&fbclid=IwAR0DSv5oz2TNyE4gsyeMuhiPiN-YvoKeDLNBnjIvlTxCJeDLafNtAHQMTlQ

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Щодо прикладів національної ідеї. (Продовження) Консенсусна демократія. Частина 2.

24.05.2019 

Підтримка національно — визвольного руху ірландців здійснювалась різними країнами світу, але кожна мала свою мету, яка, інколи, і не співпадала з цілями патріотів!