Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Нову країну можна народити тільки знизу

15.03.2019

Нашому суспільству виявилось надзвичайно важко помислити створення Нової Країни через свої соціальні інституції і їх базис – ГРОМАДИ! 
Ми обговорюємо (і очікуємо) дива від ефемерної держави, політиків, міжнародної спільноти… І нас зовсім не гнітить думка, що ми весь час намагаємося запозичити щось чуже: суспільні відносини, закони, інституції, економіку.
В наші голови ніяк не вкладається, що Нову Країну можна народити тільки знизу і тільки через свої природні інституції: сім’ю, кооперацію, церкву, тер.оборону, освіту, громадянське суспільство і їхнє ядро – ГРОМАДИ. Бо вони саме ті, що витікають із першооснов будь якої цивілізації: етики, економіки і права.
Громадянське (від приналежності до громади) мислення здебільшого притаманне людям, які мислять вільно і готові домовлятися про спільне і з рештою про те як нам жити разом. 
Ми усі стоїмо на порозі великих суспільних потрясінь, які дадуть нам черговий шанс і відкриють «вікно можливостей» з реалізації першочергового завдання: Про організацію складної моделі співжиття.

Саму передачу дивіться за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14976&fbclid=IwAR0DSv5oz2TNyE4gsyeMuhiPiN-YvoKeDLNBnjIvlTxCJeDLafNtAHQMTlQ

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
КОНСТИТУЦІЙНИЙ УЛЬТИМАТУМ

19.08.2019 

Господь зробив Україні два подарунка, які водночас стали її прокляттям: родючий чорнозем і позицію серединної землі, яка стала фронтиром між цивілізаціями.