Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЖАГА ПРАГМАТИЧНИХ РОЗМОВ

05.04.2019

ЖАГА ПРАГМАТИЧНИХ РОЗМОВ

А чи давно українське суспільство стало прагматичним у своєму виборі? Невже, якщо остогидлий Порох, під час стадіонних дебатів буде верзти прагматичну нісенітницю із брвурним виглядом, десяток мільонів українців змінять свою думку. Невже ми не наїлися отого "шоколаду"?

Ситуація анекдотична та сумна. Пам'ятаєте, коли питає інтелігентний студетик п'яного чоловіка, що притулився до паркана та має намір справити нужду - "як пройти до бібліотеки?" 
Зачем тєбє бібліотека? Сци здєсь!

Навіщо нам стадіони, чи бібліотеки з телебаченнями? В нас в країні немає доріг! НЕМАЄ! Звісно це твердження не стосується Вінницької області ))) там є. І навіть з асфальтом. Той асфальт мігрував до Вінниці з усієї іншої України. 
В нас, шановні співгромадяни не має елементарних речей - освіти, медицини, впевненності у "завтрашньому дні". Не має змісту підігравати політикам, які водять нас поміж томосів з арміями вже понад 20 років до "світлого життя", а приводять виключно до свинарчуків та стоматологів з любими друзями.

Дехто вважає "ті стадіони" своїм власним городом. Чесно вкраденим у народа. А коли народ намагається повернути своє право на своє майно, свій час, свою реальність та своє майбутнє, воно щиро дивується та грізно бурмисить наїджену пику... та пропонує досмакувати спектакль неймовірно низького гатунку.

Проте, час поставить усе на свої місця. І старих, і нових, і розумних, і не дуже... 
Бо цей міфічний "час" зв'язаний із нами, нашим життям, надіями та прагненнями.

Все буде Україна!

Олександр Новохатський

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Що буде, коли "здохне Путін", прилетять інопланетяни і виграє "Слуга народу". Розмова з політичним психологом

26.06.2019 

Яким може бути зворотній бік децентралізації? Чим відрізняються українці і росіяни?