Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Цю битву ми програли, натомість виграємо війну

19.03.2014 

Звістка про вбивство українського військового в Криму цілком може бути черговим кроком в довжелезному ланцюжку провокацій "майданного" типу, з якими кияни вже добре познайомилися починаючи з другої половини грудня.

ПЕРЕД ТИМ, ЯК РЕАГУВАТИ, ПОДУМАЙМО, ЯКА НАША РЕАКЦІЯ ЗАРАЗ НАЙБІЛЬШЕ ВИГІДНА ПУТІНУ

Радикально налаштовані українці зараз цілком щиро вимагатимуть негайних силових дій у відповідь. Якщо уряд на це піддасться, сценарій подальших подій швидко перейде у грузинський сценарій, чи може буде якось інакше, але точно буде велика бійня та багато крові. Якщо ж уряд на це не піддасться, він втратить частину своєї суспільної підтримки.

Якщо щось робить Путін, спершу треба зрозуміти, яка наша реакція вигідна саме Путіну, а потім, ввімкнувши голову, шукати якнайкращу асиметричну відповідь, враховуючи реальний баланс сил та національні інтереси країни в цілому. Це непросто, але будь-яка інша реакція веде до швидкого програшу.

Олексій Якименко

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України